Як розставити кораблі в морському бою. морський бій Як розставити кораблі.

Морський бій - популярна гра, яка ведеться на полях 10 на 10 клітин. Раніше в морський бій грали школярі на уроках. Зараз же з'явилася безліч онлайн-варіантів цієї гри, так що тепер грають навіть офісні працівники. Як розставити кораблі щонайкраще - відповідь на це питання підкаже стратегія.
Інструкція
1
Правила розстановки кораблів прості. Усього є 4 однопалубних корабля, 3 двопалубних, 2 трьохпалубному і 1 чотирипалубний корабель. Все кораблі не повинні стикатися ні сторонами, ні кутами. Один корабель становить єдине ціле, його палуби стикаються сторонами, а не кутами.
2
Якщо ви граєте з одним і тим же суперником, ніколи не повторюйте свою стратегію двічі. Інакше противник швидко вас обчислить і зуміє обіграти. Самі завжди стежте за стратегією противника. Дуже рідко люди можуть завжди грати в морський бій по-різному, майже у всіх є свої особливості стилю гри.
3
Завжди розставляйте свої кораблі інакше, ніж в попередні рази. Не повторювати. Обстрілюючи чуже поле, починайте гру щоразу з різних зон.
4
Чи не ставте кораблі в кутові точки. Дуже багато прострілюють їх в перші ходи.
5
Не прагніть розставити кораблі красиво, і вже тим більше, всіма силами уникайте симетричності. Противник обов'язково помітить її.
6
Чи не ставте кораблі по стінках. Якщо корабель біля стінки знайдений противником, то повністю виявити його набагато простіше, ніж корабель, що стоїть в середині поля.
7
Краще ставити кораблі якнайдалі один від одного. Звичайно, на поле 10 на 10 це не завжди можливо, але великі пустоти, якщо вони є, можуть збити противника з пантелику. Часто, якщо в якійсь зоні немає кораблів, то противнику здається, що вони там мають бути, просто зона недостатньо обстріляна ім. Він продовжує пробивати її, а ваші кораблі , тим часом, розташувалися зовсім в інших місцях.
Корисна порада
стежте за тим, скільки яких кораблів противника вбито. Якщо однопалубних не залишилося, то клітини, розташовані ізольовано, обстрілювати не має сенсу. Також не потрібно перевіряти клітини, які лежать впритул до убитих кораблям, так як там вже точно не може бути нових кораблів.