Як підключити бра.

Бра є дуже зручним варіантом освітлення. Його можна встановити безпосередньо в місцях для читання або рукоділля - наприклад, над улюбленим кріслом або ліжком. Зручність полягає в тому, що бра встановлюють на стіні, і немає необхідності переносити його як лампу, або шукати вільне місце на столі.
Інструкція
1
Включати бра можна за допомогою спеціального шнурка або вимикача, який розташовують поблизу від самого світильника. Звичайно, найкраще буде задуматися про установку бра ще під час ремонту. Тоді можна заховати в стіну всі непотрібні дроти, і не використовувати розетки. Заздалегідь потрібно продумати розташування електропроводки і зробити для неї штроби.
2
Бра можна підключити наступним способом. Перший провід патрона підключіть до дроту вимикача і зробіть ізоляцію контакту, потім другий провід патрона підключіть до дроту вилки і виконайте ізоляцію. Решта дроти вилки і вимикача з'єднайте між собою і зробіть ізоляцію контакту.
3
Купуючи бра, зверніть увагу на наявність вбудованого вимикача у вигляді ланцюжка, шнура або кнопки, так як існують моделі, в яких відсутні ці важливі елементи.
4
Але навіть якщо у вас мається бра без вимикача, це можна виправити. Просто потрібно буде просвердлити в корпусі світильника отвір, в який потім буде встановлений вимикач. Бажано зробити отвір трохи ширше, ніж сам шнур вимикача, щоб можна було спочатку вставити відрізок пластикової трубки, яка захищатиме шнур від перетирання об краї отвору.