Як розмножувати кімнатні троянди.

Кімнатні троянди мають красивий, різноманітний окрас. Будь господині доведеться до душі такий кущик чудових квітів. Троянди на вашому підвіконні будуть радувати вас і ваших близьких своїм ароматом і надзвичайною красою, та й виглядають вони приголомшливо в будь-якому інтер'єрі. Розмножувати кімнатні троянди легко за допомогою ділення куща.
Вам знадобиться
  • - гострий ніж або секатор
  • - ємність з водою (підійде звичайний стакан)
  • - пульверизатор для обприскування
  • - квітковий горщик
Інструкція
1
Виберіть підходящий держак (5-8 см) з трьома бруньками. Акуратно зробіть зріз під кутом 45 градусів гострим ножем або спеціальним секатором.
2
Обріжте все зайве листя на 2/3 довжини, а зріз обробіть слабким розчином марганцівки або іншим антисептичним засобом (не користуйтеся хімічні препарати).
3
Помістіть держак на 2-3 діб в ємність з водою (на 1/3). Це необхідно, щоб держак акліматизувався.
4
Висадку виробляєте в спеціальний грунт, який можна придбати в спеціалізованих магазинах або великих супермаркетах.
5
Полийте ваше нову рослину водою і накрийте поліетиленовою плівкою. Так квітка збереже більшу кількість вологи і швидше прийметься.
Зверніть увагу
Якщо ви залишаєте вкорінені живці на зиму в городі, то обов'язково укрийте теплою матеріалом і плівкою.
Корисна порада
Розмноження проводите навесні. Коли йде період набухання почек.Не саджайте держак в землю, як тільки ви його зрізали з основного куща. Йому потрібно звикнути до нової обстановке.Рози поливайте в міру необхідності, тобто як тільки висихає грунт. Вода повинна бути відстояна не менше доби. Троянди люблять, коли їх обприскують, проводите цю процедура вечорами холодною водою. Обприскування проводите за допомогою пульверізатора.В горщик рослина пересадите, як тільки місяць перейде в фазу роста.На намагайтеся виростити троянду з букета - це безглузда трата часу, та й відсоток успішного результату, всього 20 з 100.