Як робити розсаду.

Більшість пізньостиглих овочів потрібно садити попередньо розсадою - так вони і вирости вчасно встигають, і врожай трохи вища. Розсада сідає ще взимку в маленькі шухлядки, банки або торф'яні горщики. Терміни посадки залежать від виду рослини, але побачити їх можна на пакетах з насінням або в садівничих книгах, в яких вказані не тільки максимально сприятливі для цього дні, а й інша корисна інформація.
Інструкція
1
Купіть насіння. Варто зауважити, що гібриди овочевих культур виростають і плодоносять краще, ніж насіння, отримані за бабусиними методам. Та й вони більш стійкі до заморозків і шкідників, а найчастіше самозапильних, тому їх з легкістю можна висаджувати не у відкритий грунт, а в теплицю. Насіння ви можете попередньо замочити до проростання, загорнувши їх в ганчірочку і полив теплою водою. Але садити вологі насіння значно складніше, вони злипаються між собою.
2
Підготуйте ємність для розсади. Наберіть в неї родючу землю. Бажано купити її в магазині. Торфогрунт має відповідати вигляду овочів. Добавки, які маються на покупної землі, сприятливо позначаються на зростанні певних культур. Подивитися для яких рослин призначений торф можна на упаковці.
3
Покладіть в землю насіння. Проміжки між ними також написані на упаковці. Зверху присипте невеликим шаром землі і полийте теплою водою. Паростки ви побачите через 3-15 днів. Але навіть ще не зійшли насіння потрібно періодично поливати, інакше вони не зійдуть.
4
Щойно на вулиці стане тепло, пересадите підрослі овочеві або квіткові культури у відкритий грунт або теплицю. Намагайтеся вибрати похмуру погоду - так рослини краще приживуться. Якщо розсада слабка, удобрити її комплексним добривом. У період вкорінення в новому місці поливайте посадки двічі на день. Збір здійснюйте у міру дозрівання плодів.