Як видалити силікон.

Силіконовий герметик - це засіб, який склеює і герметизує шви, перешкоджаючи проникненню повітря і вологи. Силіконові герметики з антибактеріальним складом використовують для закладення швів у ванній кімнаті, а також герметиками користуються автомобілісти, будівельники, акваріумісти і т.д. Герметик видалити нелегко, але можна.
Інструкція
1
В принципі, як склеює речовина, силіконовий герметик показав відмінні якості. Його виготовляють на основі розчинників. Той, хто користувався силіконовим герметиком, помічав його різкий запах. Розчинники надають силикону еластичність і сприяють більш міцному зчепленню (адгезії) склеюваних поверхностей.Вот тому фахівці радять не пробувати видаляти силікон з поверхонь будь-якими хімічними речовинами. Хімія може викликати отруєння, але силікон залишиться на місці. Для його видалення передбачений спеціальний очищувач. Але іноді в магазинах знайти його проблематично.
2
Наші російські умільці все ж знайшли кілька способів позбавитися від силікону в домашніх умовах. Отже, нам знадобиться деяка кількість уайт-спіриту, ганчірки, леза, миючий засіб. Виявляється, все дуже просто.
3
Змочіть ганчірку уайтрспіритом, і протріть силіконовий герметік.Подождіте деякий час (з півхвилини), поки силікон придбає желеподібну консистенцію. Візьміть лезо і акуратно счищайте силікон з поверхні. Протріть очищене місце сухою ганчіркою.
4
Вимийте очищену поверхню з використанням будь-якого миючого засобу, растворяющего жир. Витріть поверхню насухо.
5
Ще одним способом позбавлення від силікону може бути його механічне видалення. Для цього вам знадобиться ніж і шматок пемзи. Силікон счищается з поверхні ножем, а його залишки видаляються пемзою. Але, звичайно, цей спосіб застосуємо там, де поверхня не схильна до появи подряпин.
Корисна порада
Силіконовий герметик не рекомендують використовувати в електроніці. Пари оцтової кислоти, яку додають в силікон для полімеризації, достатньо корозійні.