Як розвинути креативне мислення.

Творча сила і креативність відрізняють незвичайного і яскравого людини від звичайного міського жителя, яка не намагається змінити своє життя і не прагне зробити її оригінальніше. Деякі вважають, що творче мислення - це дар від природи, і якщо ви не володієте цим даром, вам судилося все життя бути звичайною людиною. Це не так - креативність розвивається, і головним чином вона залежить від вашого власного бажання і прагнення сприймати незвичайні і альтернативні точки зору, створювати незвичайні проекти, досягати успіху у власних творчих справах, і головне - звільнити свої ідеї та фантазії, дати їм можливість втілитися.
Інструкція
1
Навчіться емоційної гнучкості - намагайтеся бути менш схильними до стресів і розладів, будьте життєрадісні і оптимістичні. Підтримуйте здоровий спосіб життя, будьте незалежні у всьому - починаючи від своєї робочої діяльності і закінчуючи громадськими поглядами.
2
Завжди прагніть створювати альтернативні рішення проблем і питань, замість того, щоб користуватися вже готовими і звичними схемами поведінки.
3
Якщо ви хочете знайти творчу силу, постійно вчіться - ніколи не зупиняйтеся в процесі творчого розвитку та самовдосконалення. Не забувайте про почуття гумору - надмірна серйозність може зашкодити вашій креативної силі.
4
Коли у вас з'являється така можливість, намагайтеся частіше порушувати кордону звичних і усталених норм і стандартів. Пропонуйте нетривіальні рішення, створюйте незвичайні сценарії та ідеї.
5
Ніколи не приносите свої захоплення та інтереси в жертву якимось соціальним обставинам - навіть якщо у вас є якісь зобов'язання перед роботою і сім'єю, завжди знаходите час на улюблене хобі або творче заняття. Якщо ви любите фотографувати, малювати і писати вірші - займіться улюбленою справою.
6
Більше фантазуйте - придумуйте найсміливіші образи і сценарії, підключайте уяву до всього, що ви робите. Навчіться помічати красу і гармонію в усьому, що оточує вас, і по можливості замальовувати або записуйте те, що ви побачили. Перетворіть звичні речі - наприклад, якщо ви любите готувати, придумайте на основі старих рецептів щось своє.
7
Слухайте музику, дивіться фільми, читайте книги - все це сприяє розвитку креативності.