Як зробити дитячий сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сир - це будівельний матеріал для кісток. Кожна людина знає, що регулярне вживання цього цінного продукту в майбутньому захистить від переломів і розтягувань. Дітям сир особливо корисний, оскільки формує нервову систему. Лікарі не радять давати малюкам дорослий сир, в ньому мало корисних властивостей, які дуже необхідні для дитини. Краще, якщо ви отримаєте сир на дитячій кухні, або, що більш безпечно, приготуєте його самостійно.
Інструкція
1
Спосіб перший. Закип'ятіть 0,5 літра молока. Додайте в нього 10 мл хлористого кальцію. Приберіть каструлю з вогню. Після того, як молоко згорнеться, воно перетвориться в найніжніший сирок. Якщо малюк старше 2 років, додайте в отриманий продукт розм'якшений родзинки і трохи цукру.
2
Спосіб другий. Поставте дитячий кефір на водяну баню, приблизно на 15-20 хвилин. Після того, як молоко згорнеться, відкиньте його на сито, щоб сироватка стекла. Через 5-10 хвилин сирок готовий.
3
Спосіб третій. Закип'ятіть 1 літр молока. Остудіть, додайте 2 столові ложки закваски (її можна купити в аптеці або на молокозаводі). Ретельно перемішайте і помістіть в тепле місце на 12 годин. Далі поставте молоко із закваскою на водяну баню на 15-20 хвилин. Отриману масу відкиньте на сито, щоб сироватка стекла. Сир готовий!
Зверніть увагу
Купуючи сир, обов'язково перевіряйте термін придатності. Якщо на продукті він написаний нерозбірливо, таку баночку брати не стоіт.Вибірая сирок для дитини, беріть тільки той, у якого термін зберігання, не перевищує тижня. Якщо термін зберігання сиру довше, то ніяких корисних властивостей в ньому не залишилося.
Корисна порада
Якщо малюк відмовляється від сиру, підмісіть йому туди попередньо очищені і натерті на тертці фрукти або ягоди. Для дітей постарше зробіть вареники або сирники.