Як встановити рольставні.

Рольставні , або металеві жалюзі, являють собою спеціальну металеву конструкцію, яка захищає вікна та двері. Захисне полотно, що складається з нержавіючих алюмінієвих профілів, ламелей, вертикально опускається і піднімається, скручуючись в рулон. Ламелі в свою чергу скріплюються спеціальними замками, що надає конструкції жорсткість і цілісність.
Інструкція
1
Рольставні складаються з: - короба, в якому розміщується вал для намотування полотна. Короб встановлюється зверху дверного або віконного прорізу; - самого полотна зі скріплених ламелей; - бічних напрямних для руху полотна; - приведення й пристрою керування.
2
Рольствані бувають з накладним коробом та вмонтованим. Рольставні з вбудованим коробом встановлюються зазвичай ще на етапі будівництва. Вони не змінюють вигляд будинку і поєднуються з будь-яким стилем оформлення. Рольставні з накладним коробом можна встановлювати в будь-який час, в будь-якому отворі.
3
Для правильної установки рольставней ви повинні ретельно підготувати отвір вікна чи двері. Проріз повинен бути рівним і гладким, без напливів штукатурки і тріщин. Вимірювання прорізу має бути максимально точним. Направляючі рольставней зміцнюються вертикально в отворі, короб - горизонтально над прорізом або в отворі.
4
Насамперед, розпакуйте рольставні, перевірте правильність комплектаціі.Разметьте і висвердлите в направляючих шинах отвори для кріплення з кроком 4,5-5см. Крайні отвори повинні бути на відстані 10-15см від обрізів шини.
5
Розмітьте і висвердлите отвори в бічних і задніх поверхнях кришки короба для його установкі.Висверліте отвір у задній поверхні кришки короба для виведення електричного дроту.
6
Зберіть каркас рольставней, короб та направляючі шини. Встановіть в кришці два напрямних устройства.Укрепіте каркас на місці монтажу. Направляючі шини повинні бути строго вертикальні, короб повинен встановлюватися горизонтально, а вся конструкція повинна бути симетрична щодо прорізу. Перевіряйте правильність установки за будівельним уровню.Висверліте в стіні отвір для виводу електричного дроту, встановіть захисну пружину або трубку на місце виводу.
7
Зберіть електропривод рольставней відповідно до інструкції, заправте кабель електропривода в висвердлений отверстіе.Установіте і закріпіть електровимикач і елементи управління приводом за місцем використання.
8
Встановіть полотно рольставней в направляючі шини. Вал в коробі оберніть м'яким матеріалом щоб уникнути пошкодження полотна. Полотно заводите в короб над валом з боку задньої панелі.Проізведіте намотування тягового елемента на вал. Зберіть полотно разом з тяговим елементом.
9
Встановіть стопори, регулюючі висоту підняття полотна.Проверьте роботу нових рольставней, відрегулюйте іх.Установіте на місце кришку короба. Всі технологічні отвори закрийте декоративними заглушками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UtNgyTOTIJM