Як провітрювати квартиру. Як позбавити приміщення від вологи.

Духота, неприємні запахи пилу і затхлості в квартирі, зайва вологість повітря і поява цвілі. Як цього позбутися? Рецепт простий. Регулярне і грамотне провітрювання квартири, яке дозволить вам дихати свіжим і чистим повітрям. Але як робити це правильно?
Інструкція
1
Якщо ви тільки що приймали ванну, мили посуд гарячою водою або варили бульйон - вологість у вашому домі різко підвищилася. В такому випадку рекомендують проводити так зване «ударне провітрювання», завдяки якому перезволожений повітря швидко виходить назовні. На п'ять-десять хвилин відкрийте вікна навстіж. А якщо є можливість, влаштуйте протяг - він прискорює процес зміни повітря. Через короткий час ви відчуєте, як повітря посвіжів. Таким же чином можна позбавити квартиру від гару або чада.
2
Квартиру треба провітрювати як мінімум три-чотири рази на день, а приміщення, в яких постійно знаходяться люди - щогодини. Для того щоб повітря в квартирі швидко оновився, найкраще влаштовувати тимчасовий протяг, відкривши вікна, що виходять на різні сторони будинку. Якщо всі вікна виходять на одну і ту ж сторону, можна прочинити вхідні двері. Провітрювання повинні бути короткими (кілька хвилин), але по можливості інтенсивними. Відкривайте вікна ширше!
3
Щоранку обов'язково як слід провітрюйте спальню. По-перше, це допоможе позбавити приміщення від зайвої вологи, яку ви «надихали» за день. По-друге, так приємно починати ранок з ковтка свіжого підбадьорливого повітря!
4
Взимку час провітрювання можна скоротити до однієї-двох хвилин. За цей час повітря встигне оновитися, але приміщення не встигне охолонути. Але зовсім відмовлятися від свіжого повітря не варто навіть в морози. А от постійно тримати кватирку трохи відчиненими не слід. Це скоріше вистужает, ніж провітрює вашу кімнату.