Як отримати роздруківку дзвінків. Як з стільникового отримати распічатку дзвінків і смс.

Щоб отримати роздруківку дзвінків, зроблених з мобільного телефону, необхідно замовити деталізацію послуг у свого мобільного оператора. Деталізація - це повний перелік послуг, наданих оператором стільникового зв'язку за певний період.

Не слід плутати деталізацію з рахунком, виставленим за той же період. Рахунок містить лише інформацію про загальну вартість послуг. Деталізація ж крім прізвища, імені та по батькові абонента, а також назви його тарифного плану, містить повне перерахування зроблених дзвінків, як вхідних, так і вихідних, з зазначенням номера абонента, часу та тривалості дзвінка, а також передані СМС із зазначенням абонента, обсяги обміну інформацією через GPRS і так далі. Деталізація дозволяє з'ясувати, з яким абонентом або якими групами абонентів відбувається найбільш інтенсивне спілкування (ця інформація може допомогти вибрати найбільш підходящий тарифний план), а також переконатися в правильності виставлення счета.Заказать деталізацію можна двома основними способами:

  1. Прийти в офіс оператора і отримати роздруківку дзвінків. Для цього знадобиться пред'явити паспорт власника сім-карти (тобто той же документ, який пред'являвся при отриманні сім-карти). Природно, що отримати деталізацію іншого абонента неможливо інакше, як за рішенням суду. Якщо ваша сім-карта оформлялася іншою людиною, то отримати деталізацію зможе тільки ця людина.
  2. Більшість операторів надають послугу отримання деталізації через користувальницький розділ корпоративного сайту. Перш, ніж абонент отримає можливість замовити деталізацію послуг на сайті, йому необхідно зареєструватися в системі, тобто отримати пароль для входу. Зробити це нескладно, наприклад, абонентам Білайн достатньо ввести * 110 * 9 # і натиснути кнопку виклику. У відповідь на телефон прийде СМС з паролем для входу в користувальницький розділ сайту. Про те, як отримати пароль для входу слід проконсультуватися в службі підтримки мобільного оператора, або поцікавитися у менеджерів будь-якого салону стільникового зв'язку.

В інтернеті можна знайти безліч пропозицій отримати роздруківку вхідних та вихідних дзвінків і навіть тексту СМС, відправлених з телефону, причому ціни на дану «послугу» найчастіше смішні - від 300 рублів за день деталізації. Правда, як правило потрібна передоплата, тобто ви повинні спочатку заплатити, а потім вже чекати деталізації. Всі такі сервіси - шахрайські. Співробітники операторів мобільного зв'язку, які допустили витік інформації, притягуються до кримінальної відповідальності.