Як налаштувати флеш-плеєр. настройка flash player.

? FlashPlayer - це плагін (програмний модуль), який забезпечує коректну роботу всього, що пов'язано з відео, незалежно від браузера який ви використовуєте: Firefox, Opera або IExplorer, а також від операційної системи: WindowsXP, Vista, будь-які різновиди Linux або MacOS.
Вам знадобиться
  • програма FlashPlayer
Інструкція
1
FlashPlayer - це сполучна ланка між програмою і операційною системою. Нижче будуть розглянуті основні настройки на прикладі браузерної гри. Щоб вона працювала без проблем необхідно правильно налаштувати FlashPlayer. Для цього запустіть гру. - На карті в будь-якому місці натисніть правою кнопкою миші. Відкриється меню. В ньому потрібно вибрати «Налаштування» (settings) .- Відкриється «Майстер налаштування» із найрізноманітнішими символами. Натисніть лівою кнопкою миші по самому першому символу, який розташований в самій нижній строке.- Знайдіть галочку «enable hardware acceleration». Вона повинна бути встановлена.
2
Для відстеження оновлень в грі необхідно періодично очищати кеш FlashPlayer. В Windows XP очистка кеш проводиться таким чином: - Необхідно налаштувати видимість прихованих файлів. В меню Пуск відкрийте Провідник. У верхньому меню перейдіть Сервіс, далі Властивості папки, далі Вид. Встановіть «Показувати приховані файли і папки». Для ухвалення змін натисніть ОК.- Знайдіть і відкрийте папку, розташовану за наступним шляхом C: \ Documents and Settings \ [ім'я користувача] \ Application Data \ Macromedia \ Flash Player \. Параметр [ім'я користувача] дорівнюватиме вашому логіну в операційній сістеме.- Виберіть папку «#SharedObjects». Знайдіть папку QWHAJ7FR. Видаліть вміст цієї папкі.- Перейдіть в папку C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Macromedia \ Flash Player \. Знайдіть папку sys/очистіть її повністю, крім файлу settings. Перезавантажте операційну систему.
Корисна порада
FlashPlayer є безкоштовним. Знайти його можна на сайті розробників, де він викладений у вільному доступі для всіх бажаючих.