Як прибрати фон на фотографії без фотошопу. видалення фону з фотграфіі без фотошопу.

Типовою завданням обробки цифрових фото є видалення фону . Так, видаливши фон у портрета, можна використовувати його для друку фото на документи. Популярним засобом обробки фотографій є Adobe Photoshop. Однак ліцензія на нього коштує дорого. Тому він непривабливий для некомерційного використання. Але як прибрати фон на фотографії без фотошопа ? На щастя, існує вільно поширюване програмне забезпечення, що не уступає по можливостям Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Безкоштовний вільно розповсюджуваний графічний редактор GIMP.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в редакторі GIMP. Виберіть в меню додатка пункти "Файл" і "Відкрити", або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O. В діалозі вибору файлу вкажіть носій і каталог, в якому він розташовується. Виберіть файл в лістингу поточної директорії. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Виділіть фон на фотографії. Скористайтеся інструментами "Прямокутне виділення", "Еліптичне виділення", "Вільне виділення", "Виділення суміжних областей", "Виділення за кольором". Також можна використовувати перемикання в режим швидкої маски з наступною її корекцією інструментами малювання і перемиканням в режим редагування зображення.
3
Заберіть фон на фотографії. Натисніть клавішу Del, або виберіть у меню пункти "Виправлення" і "Очистити".
4
Обробіть фон додатково. Після його видалення у зображення з'явилися прозорі області. Якщо це необхідно, залийте їх яким-небудь кольором, або створіть новий фон шляхом розміщення зображення в додатковому шарі.
5
Збережіть результати обробки зображення. Виберіть в меню пункти "Файл", "Зберегти як". В діалозі збереження вкажіть шлях збереження та формат графічного файлу. Натисніть кнопку "Зберегти".
Зверніть увагу
Вибирайте пункт меню "Зберегти як", щоб випадково не перезаписати оригінал зображення.
Корисна порада
Зберігайте зображення в формат GIMP або PSD.