Як прокачати свердловину. свердловина коли повинна піти вода.

На заміському земельній ділянці свердловина - це часто єдиний і основний джерело чистої питної води для власників та мешканців ділянки. Але для повноцінного користування свердловиною недостатньо просто пробурити її. Щоб їй скористатися, попередньо прокачайте її за допомогою правильно підвішеного насоса, виливаючи викачали воду на поверхню землі якнайдалі від самої свердловини.
Інструкція
1
Чи не підвішуйте насос занадто високо - він не повинен знаходитися близько до поверхні води, так як в такому випадку він не буде видаляти проникаючі в воду піщинки. Якщо вони не будуть видалятися, через деякий час шар піску і мулу заб'є свердловину .
2
Переконайтеся, що ви правильно підвісили насос для прокачування свердловини - помістіть його в 50-100 см від дна, так, щоб пристрій знаходився нарівні з нижнім краєм гравійного фільтра. Це правило потрібно дотримуватися для того, щоб мул не накопичувався на дні свердловини і не забивав фільтр, а витягувався насосом наверх.
3
Перший час після підвішування насоса вода зі свердловини буде йти каламутна - і саме тому свердловину необхідно прокачати. Прокачивайте свердловину якнайбільше, щоб зробити воду чистіше і відфільтрувати найбільш дрібні піщинки, залишивши на дні крупний пісок, який сам по собі стане якісним фільтром для води.
4
Для того щоб домогтися ідеальної чистоти води зі свердловини, вам необхідно викачати з неї кілька десятків тонн води - тому прокачуватися свердловина буде досить тривалий час. Найкраще прочищати нову свердловину протягом декількох днів.
5
При глибині свердловини від 50 до 500 метрів прокачивайте її не менш сорока восьми годин, а при глибині до 50 метрів цей процес може займати менше часу. Точно також час від часу необхідно проводити прокачку старих свердловин - це очищає воду і фільтри від забруднень.