Як розкрити свої можливості.

Чи знаєте ви, що людина задіює не більше 10% тих інтелектуальних можливостей, які відпущені йому матір'ю природою? Можна, звичайно, здивуватися цьому факту, похитати головою і продовжувати жити далі, цілком задовольняючись і цим. Але тим, хто хоче розкрити свої можливості , ми можемо запропонувати справжній комплекс вправ для тренування інтелекту.
Інструкція
1
Розвивайте логічне та аналітичне мислення. Вчіться знаходити причинно-наслідкові зв'язки між тими явищами, які, на перший погляд, абсолютно не пов'язані між собою. Використовуйте парадоксальне мислення і логіку, щоб в декількох пропозиціях прийти від одного твердження до зовсім йому протилежного.
2
Розвивайте спостережливість і гнучкість розуму - вирішуйте головоломки і кросворди, складайте їх самі. Дайте собі завдання порахувати всі предмети певного кольору, які зустрінуться вам протягом дня. Відзначайте всі машини, сума цифр номера яких дорівнює, наприклад, 21. Опануйте технікою швидкого читання і методикою визначення днів тижня для будь-якої дати.
3
Розвивайте координацію і частіше ставте мозку незвичні завдання - наприклад, вчіться однаково віртуозно користуватися обома руками. Використовуйте свою неосновну руку для чистки зубів, розчісування волосся, малювання або роботи з комп'ютерною мишкою. Спробуйте нові відчуття, які ви відчуєте, якийсь час не відкриваючи очі або заткнувши вуха.
4
Займіться творчістю - пишіть короткі оповідання, малюйте, ліпіть скульптури. Спробуйте грати на якомусь музичному інструменті. Вивчайте іноземну мову - дайте собі завдання запам'ятовувати щодня по 10-15 слів і виконуйте його. Розширюйте свій словниковий запас, але при цьому вчитеся говорити лаконічно і виражати зрозуміло свою думку в декількох словах.
5
Харчуйтеся правильно. Їжте небагато, але свіжі, корисні і збалансовані продукти і страви. Більше пийте води.
6
Займайтеся спортом, бігайте і стрибайте. Не соромтеся вести себе розкуто і безпосередньо, мислите позитивно і частіше смійтеся. Перебуваєте в контакті з природою і навчитеся відключатися - медитируйте.