Як зшити костюм для косплея. Як зробити косплей будинку.

Останнім часом серед молоді і не тільки став популярний косплей. Це гра прийшла до нас з Японії. Основним прототипами косплея є герої з аніме і манги. Беруть участь у косплей вбираються в своїх улюблених героїв, наслідують їх в одязі, укладанні волосся, словесних оборотах і розігрують рольову гру. Головна умова косплея - схожість зі своїм героєм, тому учаснику обов'язково потрібен костюм. Костюм для косплея можна замовити по інтернету або в ательє, але якщо ви хоч трохи вмієте шити, то можна спробувати виготовити його самостійно.
Інструкція
1
Для цього, насамперед, уважно вивчіть зображення вашого героя. Розгляньте елементи і деталі його одягу та спробуйте знайти щось подібне у себе в шафі. Можливо, у вас виявиться спідниця або майка, схожа на одяг вашого персонажа, які можна буде легко перешити.
2
Якщо ви нічого підходящого не знайшли, вирушайте в магазин тканин з ескізом костюм а і підберіть там підходящі матеріали.
3
Потім зробіть викрійки. Їх можна скачати в інтернеті, а можна зробити самому. Для цього зніміть з себе мірки і на папері схематично зобразите деталі костюм а потрібних розмірів.
4
Виріжте паперові заготовки, перевірте їх, приклавши до себе. Якщо деталі віддалено нагадують майбутній костюм, то сміливо переносите їх на тканину, додаючи по сантиметру по краях на шви. Не забувайте, що лінія згину на тканини повинна відображатися дзеркально.
5
Далі необхідно зшити отримані деталі з внутрішнього боку. Чим більш акуратно ви обробите шви, тим краще і довговічніше вийде ваш костюм.
6
Вам залишилося пришити відмітні деталі вашого героя до костюм у, якщо такі є. Постарайтеся в точності скопіювати гудзики, кишені, аплікації і т.д.
7
Тепер, коли костюм готовий, подбайте про інші елементи зовнішнього вигляду вашого персонажа. Можливо, його особливою рисою є наявність меча або просто шпильки - вам необхідно виготовити і їх теж, щоб схожість була повною.
Зверніть увагу
Продумайте взуття та зачіску. Якщо ви не можете дістати абсолютно таке ж взуття, то надіньте просто непримітні черевики. Зачіску варто повторити повністю, адже вона часто є важливою відмітною рисою персонажа.