Як дізнатися породу свого собаки. Як визначити породу цуценя.

Купуючи собаку, людина не завжди замислюється над тим, а якої породи щеня. Але іноді господарі переконують купити малюка, адже їм потрібно продати його. Дізнатися породу собаки буває дуже складно. Деякі породи дуже схожі одна на іншу, а ось метиси можуть мати схожість між двома. Якщо щеня Нечистокровний, вам не зможе допомогти навіть досвідчений собаківник, але спробувати все-таки варто.
Інструкція
1
Купіть книги, в яких наявні фотографії та опис порід. Постарайтеся знайти схожу на свою собаку. Якщо ви такої фотографії не знайшли, не зневіряйтеся. Спробуйте скористатися більш широким пошуком в інтернеті. Порівнюючи свою собаку і картинки, пам'ятайте, що вони можуть відрізнятися за кольором, адже не завжди представники однієї з порід мають певний окрас.
2
Можете погуляти з улюбленцем в крупних парках, де вигулюють та інші собаківники своїх тварин. Поговоріть з ними, можливо, вони знають, що за порода у вашої собаки. Але якщо вони починають запевняти вас у тому, що вона не має породи, не факт, що вони праві. Та й чи настільки важлива порода і родовід, адже тварина ви любите, напевно, не за це.
3
Якщо бажання дізнатися породу так і не покидає вас, сходіть до кінолога або ветеринара. Напевно виявити породу може досвідчена людина, яка не перший рік займається собаками і їх розведенням. У ветеринарного лікаря теж можна спробувати уточнити, але не завжди доктор може з точністю сказати про породу тварини.