Як підняти температуру дитині.

У абсолютно здорових дітей температура тіла змінюється протягом дня кілька разів. Найнижчі показники температури тіла малюка спостерігаються, як правило, рано вранці, коли організм дитини довгий час знаходиться в розслабленому і спокійному стані. Зниження температури тіла у дітей в сукупності з втратою апетиту, слабкістю і млявістю нерідко відзначається також після перенесених дитиною простудних захворювань. Температура тіла недоношених діток, зазвичай, також нижче норми. Підняти температуру дитині до нормальних показників не так вже й складно.
Інструкція
1
Якщо малюк недоношена, і температура тіла його трохи занижена в порівнянні з нормою, дитину необхідно частіше тримати на руках, притуливши його до грудей. Мамине тепло допоможе дитині швидше адаптуватися до нових умов навколишнього його світу.
2
Якщо температура тіла дещо знижена у дитини постарше, наприклад, дворічного, не варто одягати малюка занадто легко. Навпаки, слід вибрати для нього одяг потепліше. Особливу увагу слід приділити тому, щоб ніжки малюка весь час були в теплі.
3
Якщо температура тіла у дитини знизилася в зимову пору року, від прогулянок бажано або відмовитися зовсім, або скоротити їх тривалість до мінімуму.
4
В раціон дитини із зниженою температурою тіла необхідно додати більше фруктів і овочів, сприяють активізації захисних сил дитячого організму.
5
Щоб підняти температуру дитині, потрібно укладати його спати поряд з собою доти, поки температура тіла малюка не нормалізується.
6
Малюкові зі зниженою температурою тіла необхідно давати більше гарячої їжі та теплого пиття.
7
Падіння температури тіла дитини без видимих на те причин може бути ознакою зниження його імунітету. У цьому випадку дитину необхідно показати не тільки педіатру, але і дитячого імунолога.