Як зробити з коси зачіску.

Модна тенденція літнього сезону 2011 - довге гарне доглянуте волосся. Це відмінний варіант для численних зачісок і укладок, які, наловчившись, можна робити самостійно в домашніх умовах. До того ж перукарськими трендами цього сезону є хвости і пучки, косички всіх видів і косички-обідки, а це вже зовсім просто. Особливо якщо навчитися їх виконувати за чіткою інструкції.
Вам знадобиться
  • Легкий моделюючий гель (для фіксації), віск (для додання блиску) і гумка для закріплення кінців косички.
Інструкція
1
Обов'язково вимийте і висушіть волосся. Порада: якщо волосся від гарячого повітря фена пушатся і розлітаються, краще скористатися випрямлячем і засобами укладання. Зверніть увагу - мокре волосся заплітати можна, це дуже погано позначається на їхньому зовнішньому вигляді.
2
Плетіння починайте з правої скроні - пасма однакової товщини поступово вплітаються в косичку колосок, причому додаткові волосся беріть тільки з боку чубчика. Плетіть від правої скроні до лівого. Зверніть увагу - якщо пасма обробити засобами для укладки, зачіска збереже свій вигляд на весь день.
3
Після цього, захоплюючи пасма вже по обидві сторони коси , плетіть колосок з усієї маси залишилися волосся у напрямку вниз.
4
Дійшовши до потиличної частини голови, плетіть косу бажаної довжини. Порада: - для закріплення не користуйтеся надто тугими резинками, - волосся від цього січеться.
Зверніть увагу
Така зачіска підходить тим, у кого волосся досить довгі, оскільки постійне носіння важких волосся, заплетених в висить косу, дуже пошкоджує коріння.
Корисна порада
Зачіска виглядає дуже красиво, підходить як для вечірнього вбрання (особливо при використанні відповідних аксесуарів), так і до повсякденних джинсам.