Як зробити з товстих волосся тонкі.

Багато жінок мріють зробити зі своїх тонких волосся товсті. Однак деякі стикаються якраз з протилежною проблемою: занадто густі і товсті волосся и досить сильно ускладнюють життя. Не всім хочеться возитися з пишними, хвилястими волосся ами, не кожній йдуть об'ємні зачіски. Що ж робити, якщо ви зіткнулися з такою проблемою? Адже ніяких шампунів і бальзамів для вирішення подібної проблеми не знайти.
Вам знадобиться
  • Утюжок для укладки і звичайна гумка для волосся.
Інструкція
1
Зав'язуйте ваші волосся и в хвостик або косичку. Так ваші волосся и будуть виглядати менш об'ємними. Це найпростіший метод боротьби із зайвою пишністю.
2
Чи не фарбуйте волосся и. Фарба змінює структуру волосся . Вони починають псуватися і трохи пушіться і від цього виглядають ще більш об'ємними. Якщо ви хочете уникнути цього ефекту, то доведеться обходитися натуральним кольором волосся .
3
Однак якщо все ж бажання забарвитися сильне, то вибирайте світлі тони. Темні волосся и виглядають більш важкими і об'ємними. Найкраще створити на натуральному кольорі волосся світлі відблиски. Це зробить забарвлення ваших волосся більш граючої і приємною, а так же візуально зменшить їх обсяг.
4
Випрямляйте волосся и за допомогою спеціального прасування. Пам'ятайте, що прямі волосся и завжди виглядають набагато більш тонкими, ніж кучеряве. Та й насправді термічна обробка допоможе на кілька днів зробити волосся и більш тонкими.
Зверніть увагу
І пам'ятайте: абсолютно будь-яка дівчина від природи красива. Якщо у вас товсті, неслухняне волосся - це ще не привід засмучуватися і ставити хрест на своїй зовнішності. Ви не залежно ні від чого завжди залишитеся красивою і бажаною.
Корисна порада
Тільки не забувайте, що укладання за допомогою утяжка може негативно відбитися на здоров'ї волосся. Краще мати занадто товсті волосся, ніж волосся бажаної товщини, але при цьому не здорові.