Короткі нігті: Як повернути красу. Який малюнок можна намалювати на коротких нігтях на 1 вересня.

Дуже багато, особливо дами, вважають, що красивими і стильними можуть бути тільки довгі нігті . Це сильно засмучує тих жінок, хто з яких-небудь причин довгі нігті мати не може. А розбудовуються вони марно. Короткі нігті набагато більш зручні та практичні, ніж довгі. Зараз навіть відзначається така тенденція - довгі нігті стають вже не модними. Все частіше можна побачити у всіляких «зірок» саме короткі нігті . Як же зробити короткі нігті красивими?
Інструкція
1
Гарними нігті робить не так довжина, скільки доглянутість. Брудні, шаруються, поламані нігті не врятують ніякі чудеса нейл-арту. А це означає, що своїм нігтиками потрібно постійно приділяти увагу. Обов'язковий регулярний гігієнічний манікюр. Дуже корисні поживні ванночки, наприклад, з додаванням морської солі і зволожуючого масла. Варто застосовувати і спеціальні засоби, які зміцнюють нігтьову пластину. Сюди відносяться і масла для догляду за нігтями, і лаки типу «Розумна емаль», які зміцнюють ніготь і захищають його від негативних впливів.
2
Потрібно навчитися правильно ваші короткі нігті формувати. Краще піти до професійної манікюрниці і подивитися, як це робить вона. Перш за все, тут працює та ж закономірність, що й для довгих нігтів - вони повинні бути однакової довжини. Різна довжина нігтів здатна звести нанівець навіть ефект від гарного манікюру. Якщо нігті у вас широкі, не варто обрізати їх зовсім вже коротко, це може зіпсувати вигляд ваших рук.
3
Звичайно, важливий і такий аспект, як декоративний манікюр.Сейчас в моді мінімалізм, причому це стосується не тільки одягу, але і манікюру. Тому цілком можна обмежитися нанесенням на нігті тільки одного кольору лаку, але якщо вам подобаються візерунки - будь ласка, це теж може надати вашим рукам додатковий шарм. Часто вважають, що короткі нігті можна покривати тільки непомітними світлими лаками. Це велика помилка. Яскраві або темні тони лаку на коротких нігтях теж можуть виглядати просто чудово і, до речі, зорово нігті подовжать. Не варто захоплюватися перламутровими відтінками. Набагато краще на коротких нігтях виглядає матове покриття, воно виглядає набагато природніше.
4
Якщо ви хочете нанести на нігті малюнок, це теж потрібно зробити правильно. Не слід малювати на коротких нігтях горизонтальні лінії. Краще розташувати рисунок вертикально. Це візуально подовжить і звузить нігті . Якщо нігті дуже широкі, то вертикальний візерунок або «доріжку» зі стразами потрібно розташувати посередині. Ще одна особливість коротких нігтів - їх не можна перевантажувати малюнками і стразами. Великі малюнки на такому нігті добре виглядати не будуть, проте небезпечна й інша крайність - нанесення занадто дрібних візерунків. Краще дотримуватися «золотої середини». Ще нюанс - візерунок не повинен покривати всю площу нігтя. У виборі квітів обмежтеся двома-трьома відтінками.