Як розташувати до себе начальника.

Після того як чоловік взяли на роботу, починає формуватися нова сфера спілкування - професійна. І якщо найчастіше відносини із колегами складаються досить просто, то до начальника потрібно зовсім інший підхід.
Вам знадобиться
  • терпіння
  • почуття такту
  • готовність самовіддачі
Інструкція
1
Проаналізуйте свій імідж. Все в порядку з одягом, аксесуарами, приділіть особливу увагу особистій гігієні. Навіть надлишок одеколону може зіграти в питаннях відносини з начальством негативну роль. Тому в першу чергу, влаштовуючись на роботу, необхідно продумати до дрібниць свій діловий стиль.
2
Проаналізуйте характер свого начальника або начальниці. Необхідно для себе відзначити як позитивні, так і негативні сторони характеру начальника . Корисним буде поспостерігати за поведінкою тих колег, які числяться в любимчиках начальника .
3
Постійно нагадуйте про собі і своєму існуванні, навіть якщо доведеться виконувати додаткову роботу. При цьому брати нові доручення потрібно не з незадоволеним виглядом, а з доброзичливою посмішкою. Так само потрібно бути готовим до того, що доведеться іноді забути про заслужених вихідних. Це дозволить сформувати образ відповідального і незамінного працівника, на якого начальник завжди може покластися.
4
Намагайтеся періодично дзвонити в офіс і під час відпустки, якщо проводите його в місті. Можна подзвонити начальнику, дізнатися про справи в роботі, поцікавитися про необхідність допомоги.
5
Пам'ятайте - начальник завжди правий. Це, мабуть, є найголовнішим у питанні розташування начальства до собі. Необхідно бути вкрай коректним і ввічливим у спірних питаннях, акуратно висловлювати свою точку зору і пам'ятати, що вона може не сподобатися начальнику.
6
Будьте ввічливі як з начальником, так і з клієнтами. Адже останні безпосередньо можуть повідомити як позитивний, так і негативний відгук про вашу роботу. І те, яким буде цей відгук, залежить тільки від вас.
7
Пам'ятайте, ваш начальник теж людина зі своїми слабкостями, які потрібно поважати хоча б тому, що він є вже чиїмось начальником. Намагайтеся ставитися до нього з певним повагою, дотримуючись субординації.
Зверніть увагу
Але не варто бути надмірно нав'язливим - начальник може почати відчувати почуття роздратування і неприязні по відношенню до вас.
Корисна порада
Виконуйте всі доручення начальника максимально швидко і якісно, постійно нагадуйте про себе.