Як продати старовинну монету.

Якщо у вас є старовинні гроші, але ви не відчуваєте до них жодних трепетних почуттів, то логічніше просто продати їх з максимальною для себе користю. Старовинні монети користуються стійким попитом у нумізматів, тому навіть при мінімумі знань, збути наявні у вас екземпляри не залишить будь-якого особливого праці.
Інструкція
1
Що потрібно зробити, щоб продати монету? Для початку потрібно надати наявної у вас монеті товарний вигляд. Необхідно помістити її в рафінована рослинна олія і підварюють на повільному вогні, час від часу зчищаючи бруд сірником, або дерев'яною зубочисткою. Дійте обережно, щоб не зруйнувати монету. Підварюють буде потрібно до того часу, поки монета не очиститься повністю.
2
Потім необхідно приблизно оцінити вартість монети. Для цього просто використовуйте нумізматичні сайти в мережі інтернет. Після приблизної оцінки, вам необхідно пройти на нумізматичні, або антикварні форуми, де є аукціони. Відскануйте наявні у вас старовинні гроші. Слідом за цим, ви можете виставити свої монети на продаж. Підсумкова вартість на подібних аукціонах стане найактуальнішою.
3
Майже всіх хвилює проблема оплати і доставки. На форумах для продавців ризик малий. Як правило, спочатку надходять кошти за продукт (поштовий або банківський переказ, віртуальні кошти), після цього вже торговець відсилає замовнику власний лот. Також ви можете продати свої монети на інтернет-аукціонах Molotok.Ru і Ebay.Com. Там є спеціалізовані розділи по нумізматиці.
Старі монети часто коштують великих грошей. Це один з факторів, завдяки якому розвивається шукання скарбів. Тому багато шукачі скарбів хочуть на цьому збагатитися. Діють вони по-різному. Одні спочатку шукають канали збуту, після чого приймаються за пошуки монет, інші навпаки, спочатку знаходять монети, а вже потім перетворюють старі монети в реальні гроші.
Інструкція
1
Одна з перших думок - це пошук покупців в місцях, де нумізмати (колекціонери монет) проводять угоди. Однак з першого разу налагодити бізнес виходить не завжди. Потрібна гарна репутація постачальника монет, щоб вас не прийняли за продавця крадених речей. Крім того, початківці копачі найчастіше не здатні правильно оцінювати старовинні монети. Тут потрібен досвід. Якщо ж ви і зовсім не є ні нумізматом, ні навіть копачів, оцінити наявні у вас знахідки ви навіть приблизно не зможете.
2
Проте, нумізматичні клуби в основному маються на відносно великих містах. Якщо ж ви провінціал, вам на допомогу прийде інтернет. Там можна знайти спеціальні аукціони, де також можна продати старовинні монети. У вас є можливість самостійно виставити ціни, орієнтуючись по каталогу. Якщо ніхто не купив, просто понизьте ціну і знову виставте на продаж свої монети.
3
Монети можна також продати, знайшовши все в тому ж інтернеті один з нумізматичних форумів. Знайти їх можна, вбивши в пошукову систему словосполучення «нумізматичний форум» або щось подібне. Принадність цих інтернет-ресурсів в тому, що там можна не лише продати старі монети, але також дізнатися їх приблизну або навіть точну вартість, причому абсолютно безкоштовно. На цих форумах діють аукціони, куди кожен бажаючий може помістити свої монети на продаж. Якщо комусь невідома вартість монети, ця людина може на форумі створити тему з викладеною туди фотографією і попросити оцінити монету . Дізнавшись її вартість, можна виставляти лот на аукціон.
4
Ще один непоганий спосіб продажу монет - це створення власного сайту (нехай навіть на безкоштовному хостингу). Вкажіть там ціни, а також фотографії монет, рекомендації, умови пересилання. Адресу свого сайту поставте в підпис вашого профілю на нумізматичних форумах, щоб збільшити число потенційних покупців.