Як здати золото в ломбард. чи вигідно здавати золото в ломбард.

Якщо гроші потрібні терміново, один із способів їх отримати - здати наявну в будинку золото в ломбард. Як правило, пара золотих прикрас знайдеться в будь-якій сім'ї, тому майже у кожної людини знайдеться та штучка, яку можна віддати в заставу. Процедура приймання золота в ломбард ах, як правило, спрощена, і займає не більше двадцяти хвилин разом з оцінкою ваших золотих виробів.
Інструкція
1
Якщо є можливість, заздалегідь обійдіть декілька ломбард ів. У кожному своя процентна ставка, умови нарахування пені в разі прострочення платежу та особливі умови. Врахуйте, що середній відсоток по Росії, який стягують ломбард и за видачу грошей під заставу золотих виробів, немаленький, і залежно від регіону країни і ломбард а може коливатися від 0, 30 до 2 на добу. Тому постарайтеся знайти такий заклад, який прийме ваші вироби за прийнятною ціною і без завищених відсотків.
2
Уважно відберіть ті речі, які ви збираєтеся здати в ломбард. Пам'ятайте, що, відповідно до закону РФ, під заставу не приймаються золоті злитки, медалі, всілякі виробничі та лабораторні деталі. Також вам відмовлять, якщо ви принесете сусальне золото . На виробі повинна бути проба 585 або 750. Прикраси з каменями, як правило, приймаються, але вага каменів віднімається з загальної ваги золотих виробів.
3
Обов'язково візьміть з собою паспорт в ломбард. Вам мають право відмовити в прийомі золота, якщо ви ще не досягли 21-річного віку. У разі, якщо з документами все гаразд, приймальник запропонує вам прочитати договір, ознайомитися з процентною ставкою і ціною за грам золота. Обов'язково уточніть, скільки днів триває період, поки можна викуповувати свої вироби або перезаставляти їх (платити тільки відсотки). Після закінчення цього терміну, згідно з угодою, всі ваші здані вироби стануть власністю ломбард а, якщо ви не встигнете їх викупити.
4
Після оцінки виробів та підписання договору вам на руки видадуть суму, позначену в заставному листку. Постарайтеся якомога швидше повернути ці гроші, адже відсоток з кожним днем будуть зростати. Більш того, після того як ви перевищите вказаний в документах термін повернення готівки, з вас почнуть стягувати пеню по подвоєному тарифом. Якщо ж спочатку ви не плануєте викуповувати золото , краще відразу продати його, а не віддавати під заставу. Тоді ціна буде ненабагато, але вище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hCnQPjlg2eI