Як розважати малюка.

Кубики, пірамідки, м'ячі, неваляшки - все це не тільки розвага для вашого малюка , а й спосіб пізнання навколишнього світу. Саме тому батькам так важливо знати про те, як і за допомогою чого грати з малюком, щоб це приносило не лише задоволення, а й приносило користь.
Інструкція
1
В магазинах вибір іграшок настільки великий, що часто батьки купують якусь річ просто заради того, щоб поповнити колекцію дитини. Але поставтеся до вибору розваг для малюка серйозно, подумайте, чи сподобається ця іграшка крихітці, чи принесе вона йому користь, або буде десь припадати пилом.
2
При виборі розваг для малюка враховуйте і вік. Якщо дитині від 0 до 3 місяців, найперші його іграшки повинні бути простими, з великими деталями, яскравими квітами. Звук брязкалець не повинен бути занадто гучним, щоб не налякати малюка . Підвіски на ліжечко і в коляску також привернуть увагу крихітки.
3
Для дитини від 3 до 6 місяців вибирайте музичні мобілі-каруселі. Спокійна мелодія, іграшки, що рухаються не залишать малюка байдужим. Розвиваючий килимок стане вашим незамінним помічником. В них зазвичай є музичні деталі, пищалки, дзеркальця і багато інших елементів. Підвішені іграшки викликають бажання у малюка дотягнутися до них. Подібний килимок можна зробити самостійно. Як правило, іграшки для килимка роблять з шурхотить матеріалів, як наповнювачі використовують крупу, пісок, дрібні деталі й інший підручний матеріал. Пропонуйте дитині іграшки з нерівними поверхнями для розвитку дрібної моторики пальців.
4
З 6 місяців дітям подобаються іграшки з кнопочками, натискаючи на які включається музика або світло, що повертаються деталями, конструктори, пірамідки. Малюки вже можуть самостійно виконувати маніпуляції з цими предметами. Під час купання крихітці буде весело плескатися разом з гумовою качкою або жабою.
5
Приблизно з 9 місяців дітей, які вже роблять свої перші кроки, залучають каталки, коляски. Причому це улюблене заняття не тільки дівчаток, але і хлопчиків. Дитина разом з однолітками може грати в пісочниці. Для цього придбайте відерця, формочки. Дуже корисна іграшка для дитини 9-12 місяців - м'яч. Заняття з ним розвивають влучність, спритність дитини. Крім того, для малюків такого віку є спеціальні пазли, за допомогою яких дитина отримує уявлення про форму предметів.
6
Часто можна помітити, як дитина мало цікавиться іграшками, а більше його приваблюють побутові предмети. Не забороняйте грати малюкові з каструлями. Візьміть кілька різних за розміром каструль, разом з дитиною спробуйте на кожну підібрати потрібну кришку. Цікаво крихітці буде грати і з різнокольоровими баночками від йогуртів. Придумуйте розваги для малюка , використовуючи все, що є під рукою.
Зверніть увагу
Показуйте дитині, як користуватися тією чи іншою ігрушкой.Прі покупці іграшок не соромтеся попросити у продавця сертифікат якості товару. Це важливо, оскільки деяка продукція може бути небезпечна для здоров'я малиша.Перед тим як дати дитині іграшку, вимийте її з милом в теплій воді, сполосніть. Не купуйте іграшки «кислотних» кольорів. Виберіть натуральні відтінки.