Як зробити красиву листівку своїми руками. робимо листівки своїми руками.

Саморобні подарунки, особливо вміло зроблені, зазвичай цінуються набагато вище, ніж покупні. Звичайно, людина далеко не все може зробити сам, але чому б до основного подарунка не приєднається красиву листівку , на виготовлення якої ви витратите всього один вечір? Особливо, якщо ви робите її конкретній людині, про який знаєте, що йому подобається найбільше.
Інструкція
1
Якщо ви трохи вмієте поводитися з ниткою і голкою, то можна вишити картинку, а потім оформити її у вигляді листівки. Найпростіше вишивати хрестиком, а маленьку і просту схему легко підібрати як в спеціальних книгах, так і на сайтах. Візьміть щільний картон, виріжте отвір для вишитій картинки і приклейте її до листівки. Якщо є бажання, то з оксамитового або кольорового паперу можна зробити рамку, щоб ваша вишивка виглядала як можна більш виграшно.
2
Згадайте свої навички з дитинства: як ви робили колажі, аплікації, малювали, вирізали силуети з чорного паперу, плели візерунки з дроту або ниток. Все це можна використовувати для створення власної листівки. В інтернеті також можна знайти заготовки різних об'ємних листівок. Їх треба всього-на-всього скачати, роздрукувати, вирізати і склеїти.
3
Є й інший спосіб. Останнім часом широкого поширення набув скрапбукінг (від англійського «scrap» - вирізка, «book» - книга, тобто «книга з вирізок»). Спочатку ця техніка мала на увазі оформлення фотоальбомів, однак її можна застосовувати і для виготовлення листівок, блокнотів, папок і багато іншого. Якщо ви не збираєтеся займатися цим видом рукоділля всерйоз, то можете зробити листівку з усього, що знайдеться у вас вдома - тканини, стрічки, мережива, кольоровий папір, тонка дріт, черепашки, одиночні сережки, намистини, безхазяйні ключі і т.п. Однак у цієї техніки насправді існує цілий ряд правил і технік, а в магазинах продаються спеціальні матеріали, які коштують не так вже дешево (спеціальний папір, об'ємні заготовки, фігурні ножиці і т.д.).
Красива вітальна листівка, зроблена власними руками, є хорошим подарунком і альтернативою звичайної листівки з магазіна.Получатель буде приємно здивований і радий тій увазі, яку ви приділили його святу, зробивши листівку власними руками.
Вам знадобиться
  • щільний папір, Макер, стрічки, бісер, паєтки, ПВА, комп'ютер і принтер
Інструкція
1
Для того щоб зробити гідну і оригінальну вітальну листівку необхідно вибрати матеріал для її виготовлення - папір, тканина, шкіра, пластик і т.д.
2
Вибрати формат. Перш, ніж ви вирішите в якому стилі зробити вашу листівку - серйозну, іронічну, з глибоким сенсом, в анімалістичних стилі і т.д., - ви повинні визначитися з її шаблоном. Шаблон можна зробити не тільки руками, але і за допомогою спеціального програмного забезпечення.
3
В програмі налаштуйте документ вітальної листівки. Задайте необхідні розміри і виберете стиль.
4
Виберіть графіком. Якщо ви хочете зберегти простий стиль листівки то, дотримуйтеся одного зображення або декількох простих, подібних символу чисел. Деякі стилі пропонують сучасний кліпарт для листівки, в той час як в іншого є елементи ретро зображень 50-х або 60-х років 20 століття. Пам'ятайте, що колір і типи ліній, а також кількість деталей, сприяють створенню єдиного стилю листівки.
5
Підберіть шрифт. Для вітальної листівки необхідно дотримуватися одного, іноді двох видів шрифту. Різноманітність доречно тільки в разі, якщо ви майструєте забавну «колажну» листівку .В укладенні віддрукуйте на щільний папір вийшов шаблон вітальної листівки
6
Тепер переходимо до оформлення шаблону. Тут варто покладатися на власну фантазію, як правило, використовують різноманітні стрічки, тасьму, можна також додати аплікації у вигляді бісеру, страз, намистинок.
7
Для кріплення деталей до паперу використовуйте клей ПВА, висихаючи, він не залишає слідів.
Зверніть увагу
Не поспішайте складати листівку, часто, саме в цей момент деформуються невисохлі деталі. Дайте підсохнути клею