Як розвивати творче мислення.

Виконуючи якусь рутинну роботу в офісі, або слухаючи пояснення викладача хімії, майже не вникаючи в слова, ліниво проповзає думка про те, що хтось придумав все це, а вам тепер мучитися. Але ж навіть для того, щоб написати пояснювальну записку, вам доводиться включати логіку і уяву. Саме творче мислення допомагає багатьом отримувати від самої нудної роботи задоволення і просуватися кар'єрними сходами завдяки тому, що свої повсякденні завдання людина вміє вирішувати нестандартно.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили для себе, що у вас немає ніяких даних і потенціалу для творчості, то ви глибоко помиляєтеся, бо в кожній дитині ховаються творчі здібності, а адже ви теж були дитиною. Діти не знають, що щось може не вийти, і пробують робити все. І першим кроком до зміни сприйняття світу має стати прийняття себе як творчої особистості.
2
Спробуйте піти на прогулянку з фотоапаратом або відеокамерою, знаходити цікаві ракурси і фотографувати рослини, птахів, тварин, будівлі, людей ... І не просто скласти ці фото в альбом, а зробити фоторепортаж прогулянок, додавши до них розгорнуті описи своїх вражень , думок і маленьких відкриттів.
3
Приходьте зі своїми фотографіями додому і, перебираючи їх, задумайтеся яка доля у цієї кішки, яку ви застали гріється на сонці, покладіть поруч фотографію метелики присіла на квітку і уявіть, що кішка спостерігає за метеликом, додайте фотографію набігаючих хмар, і ви можете уявити продовження історії. Або, якщо у вас проблеми, спробуйте уявити цю ситуацію з казковими персонажами в головних ролях і спробуйте знайти вихід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0wlBzuZi-Ws
Корисна порада
Можна творити замки з піску або з пісочного тіста, складати власне продовження казки для своїх дітей або новий рецепт улюбленого чоловіком гуляшу. Матеріалу для перетворення звичайного в прекрасне велика кількість. Якщо ви це зрозумієте і будете брати участь в організації навколишнього вас простору, застосовуючи творчий підхід, ваше життя стане яскравішим і цікавішим.