Як розгадати шараду.

Шаради - це загадки, які з'явилися ще в античний період, але до цих пір користуються популярністю як у дітей, так і у дорослих. Суть шаради полягає в тому, що загадане слово поділяється на склади, кожен з яких має сенс самостійного слова. Все склади обігруються у вигляді окремої загадки, а в кінці (а іноді на початку) шаради говориться про загаданном слові цілком. Зазвичай шаради складаються у віршованій формі.
Інструкція
1
Якщо шарада складена за правилами, то задумане слово - це іменник в називному відмінку. Але ось його складовими (складами) можуть бути дієслова, займенники, вигуки, прикметники, прислівники, союзи і багато іншого. Спочатку уважно прочитайте або прослухайте шараду повністю. Наприклад, ось таку: «Так буде 'він'!» - Вигукнув боги з'явився перший слог.Второй мій склад лежить всегдаНа дні болота і пруда.А далі - я скажу вам так -розташовані "м'який знак" Наприкінці - я точно знаю це -Клікуха в сітці інтернета.Все слово - річ. Корисна в домі, Щоб прочитати Шекспіра томик.
2
Тепер приступайте до вирішення цієї словесної головоломки. Не намагайтеся відразу вгадати слово по останній сходинці, зручніше починати саме зі складів. Вони послужать вам підказками, і навіть якщо ви не зможете відгадати всі склади, вони наведуть вас на правильну відповідь до всієї шараді. Задумане слово зазвичай розбивається на кілька односкладових, наприклад, «сук-но», «факт-ура», «Я-травень-ка», «злодій-она». Тому не шукайте складних відповідей на загадки - вони повинні бути максимально простими і короткими.
3
Наприклад, ви з першого разу здогадалися, що перший склад - це «світло», а останній - «нік». А от другий і третій вам не даються. Але зате у вашому розпорядженні вже є початок і кінець загаданого слова - «світло ... нік». «Світильник»! Можна перевірити правильність відповіді по другому і третьому слову. «Іл» і «ь» - збігається. Все, відповідь знайдений.