Як зв'язати шарф дитячий.

В'язати дитячі шарфи - одне задоволення. Адже в'яжуться вони швидко, тому що розміри дитячих речей набагато менше, ніж дорослі. Єдине, треба обов'язково врахувати те, що шкіра малюків ніжна. Тому для в'язання потрібно використовувати спеціальні дитячі пряжі, щоб уникнути роздратування.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Спиці
Інструкція
1
Перед тим як в'язати шарф, потрібно підібрати нитки, з яких він буде в'язатися. Найкраще брати м'які нитки. Потрібно враховувати, що чим товще будуть обрані нитки і спиці, тим об'ємніший буде шарф, і ажурні його в'язка. Зазвичай дитячі шарфики в'яжуться з яскравих ниток.
2
Після того як нитки і спиці обрані, потрібно визначитися з в'язкою. Зазвичай використовується візерунок "англійська резинка" або звичайна гумка. Також можна в'язати лицьовій в'язкою.
3
Якщо шарф планується двошаровий, то тоді петель потрібно набрати в два рази більше планованої шіріни.Затем потрібно набрати петлі на дві спиці, вийняти одну і продовжувати в'язати шарф в довжину.
4
Коли довжина виробу досягне необхідної, потрібно закрити петлі. Після цього слід акуратно випрати шарф. Дитячий шарф можна прикрасити бахромою, пензликами або помпонами, які потрібно буде зробити окремо, а потім пришити їх до країв.
Корисна порада
Враховуйте, що шарфи, пов'язані англійської гумкою після прання сильно розтягуються.
Шарф для дитини повинен бути яскравим, тому його можна пов'язати із залишків пряжі, яку багато накопичується у будь любительки в'язання. Перевірте свої запаси. Напевно, і у вас знайдуться відповідні нитки. Однак врахуйте, що дитячий шарф не повинен бути колючим, інакше ваш малюк просто напросто відмовиться його надягати.
Вам знадобиться
  • - залишки пряжі різного кольору;
  • - спиці № 2,5-3;
  • - гачок № 2,5.
Інструкція
1
Крючком в'язати шарф досить просто і швидко. Наберіть ланцюжок з 30 повітряних петель. Робіть петлі вільними, не сильно затягуючи їх.
2
Другий ряд в'яжіть стовпчиками без накиду. Далі відкладіть цю нитку, а наступний ряд почніть в'язати від іншого клубка.
3
Третій ряд в'яжіть стовпчиками з одним накидом, які вив'язувати з кожної другої петлі попереднього ряду. Стовпчик з накидом, повітряна петля, ще стовпчик з накидом, повітряна петля і так далі. Звертайте увагу на те, щоб число петель залишалося таким же. В результаті у вас вийде ажурний і цікавий візерунок. Четвертий ряд в'яжіть аналогічно другому.
4
Потім знову поміняйте колір, візьміть нитку, якої в'язали перші два ряди, підтягніть її і в'яжіть наступні два ряди іншим кольором і т.д. Шарфик зв'яжіть бажаної довжини.
5
Наступний етап - обв'яжіть все виріб навколо ниткою контрастного кольору. Це необхідно для того, щоб краї шарфика були рівніше, а також закриється негарне чергування ниток з одного краю, так як їх не відрізали при кожному чергуванні, а простягали.
6
Якщо ви погано в'яжете гачком, але любите в'язати спицями, то почніть в'язання з набірного ряду. Наберіть сорок петель і в'яжіть узором, який однаково виглядає з обох сторін. Наприклад, це може бути гумка 1х1 або 2х2, англійська резинка, платочная або перлова в'язка. В'яжіть обраним узором до бажаної довжини, в'язання закрийте.
7
І нарешті, прикрасьте шарф, зробіть бахрому або помпони! Для бахроми наріжте 60 ниток бажаної довжини, простягніть їх за допомогою гачка, складіть навпіл і зав'яжіть на вузол. Зробіть бахрому різних кольорів, це буде виглядати яскраво і стильно.
8
Для того щоб зробити помпони, виріжте два однакових шаблону з картону. Такий шаблон являє собою коло з отвором посередині. Намотайте нитки по колу шаблону, поки не заповниться все отвір в середині. Акуратно розріжте пряжу. Зробіть декілька мотків ниткою посередині, затягніть і міцно зав'яжіть. Зніміть картон, він вже більше не знадобиться. Розпушити помпончик і подровняйте його краю.
9
Зробіть декілька помпонів різного кольору і пришити по краях виробу.