Як розвести мотиля в домашніх умовах.

Сезон літньої риболовлі підкрався непомітно, і вже зовсім скоро всі бажаючі зможуть заповнити собою береги річок і наповнити свої відра свіжої здобиччю. Поки залишається небагато часу, варто підготуватися і подумати про приманки, на яку буде ловитися наша майбутня видобуток. Тому дозвольте поділитися з вами декількома секретами та правилами про те, як правильно розвести мотиля в домашніх умовах .
Інструкція
1
Підготуйте ємність. Переконайтеся, що ємність каністри або бідона не менше 70 літрів, в іншому випадку процедура буде мало ефективна. Виберіть місце, на якому ємність б добре висвітлювалася. Вона не повинна бути закритою, найкраще, щоб вона була прозорою і легко пропускала сонячне світло. Якщо ж подібні умови створити не реально, зробіть все можливе, щоб на бак потрапляло якомога більше світла.
2
Залийте каністру водою і виставляйте на світло. На даному етапі можна не турбуватися про неї, і займатися приготуваннями для збору. Зайдіть в будь-який зоомагазин і придбайте сачок для лову риби. Так само купите кілька пакетів для зберігання зібраного мотиля або харчової контейнер, який можна буде прибрати в холодильник.
3
Перевірте ваш урожай приблизно через тиждень поле того, як ви залили воду. При необхідності підлити води і приберіть навалилися бруд і бувальщина з поверхні. До речі майте на увазі, що найкраще щільно обгородити ваш контейнер від житлового приміщення. Комарі вже через п'ять - десять днів почнуть атакувати вашу квартиру.
4
Накривайте чим-небудь ваш акваріум, інакше ваш урожай поклюют незвані гості, перевіряйте час від часу, щоб ніхто не робив замах на нього. При гарній заморожуванню мотиль збереже свою привабливість ще п'ять-шість тижнів після збору, що дозволяє зробити більшу заготовку і піти "у відрив" з півкіло мотиля . Не забудьте підливати воду і стежити за її чистотою, і урожай вам забезпечений!