Як розвинути силу голосу.

Свій голос можна розвинути за допомогою вправ аналогічно, як ви розвиваєте м'язи рук або ніг, займаючись фізкультурою. Ваш голос стане більш милозвучною і низьким, його діапазон розшириться, покращитися вимова. Вправи найкраще виконувати вранці, вони зарядять вас бадьорістю на весь день. В результаті тренувань спокійніше стане не тільки ваш голос, але і ваші думки.
Інструкція
1
Встаньте напроти дзеркала. Видихніть все повітря з легенів, а потім під час вдиху, вимовляєте наступні звуки: «Иииии», «Ееееееее», «Ааааааааа», «Оооооооо», «ууууууууу». Ця послідовність обов'язкова, адже починати завжди потрібно з самої високої частоти. Виконувати дані вправи потрібно якомога повільніше, роблячи по три підходи для кожного звуку.
2
Якщо при вимові букви «І» ви покладете долоню на голову, то відчуєте легке коливання шкіри. Це свідчить про більш інтенсивному кровообігу. Вимова гласною «Е» тренує горло і шию. Проголошення букви «А» впливає на грудну клітку. Звук «О» - благотворно впливає на серце, посилюючи кровопостачання. Під час вимовляння звуку «У» ви відчуєте вплив на нижню частину живота.
3
Далі необхідно активізувати область грудей і живота, для цього вимовляєте звук «М» при закритому роті. Вправу потрібно повторити три рази: перший раз - тихо, другий раз - трохи голосніше і втретє - максимально голосно, щоб відчути, як напружилися голосові зв'язки. Покладіть долоню на живіт, ви повинні відчути сильну вібрацію.
4
Особливу увагу приділіть звуку «Р», він покращує вимову і додає вашому голосу силу і енергійність. Спершу зробіть розминку: підніміть кінчик язика до верхніх зубів і «ричите» як трактор.
5
Після цього можна переходити до вправи. Спочатку видихніть, потім під час вдиху, починайте вимовляти «рррррр». Далі якомога більш промовисто проговорите наступні слова (не забувайте виділяти згідну «Р»): кухар, рис, ритм, бузок, товар, крило, мороз, килим, ринг, рубль, роль, сир і так далі.
6
Як висновок можна зробити «вправа Тарзана». Промовляючи звуки з першої вправи, бити стиснутими кулаками собі по грудях. Це вправа - краща профілактика простудних захворювань і міокарда. Закінчивши вправу, ви помітите, що ваші бронхи очистилися від слизу, що дихання стало вільним. Робіть цю вправу вранці, адже воно має сильну збудливим і активизирующим ефектом.