Як зробити будиночок для ляльки своїми руками. Як зробити в іграшковому будиночку світло.

  •  Якщо ви вирішили зробити будиночок для своїх дітей, перш за все, вирішите, якого розміру він буде, які іграшки в ньому житимуть, де ви його поставите. З одного боку, великий будинок зробити простіше, ніж мініатюрний, але з іншого - для нього може просто не вистачити місця в квартирі. Основою для дому (стіни, перекриття, дах) може послужити самий різний матеріал - картон (наприклад, коробка з-під великої побутової техніки), дерево, фанера. Намалюйте приблизний план майбутньої будівлі, вирішивши, чи буде воно одноповерховим або триповерховим, зробите ви дах або одну стіну у вигляді дверцят чи ні, де будуть вікна, двері, сходи.
  •  Розрахуйте розміри деталей і виріжте їх з підготовлених матеріалів.
  •  Потім скріпіть їх між собою: можна склеїти, сколотити, скріпити гвинтами.
  •  Тепер можна зайнятися обробкою будови. Зовнішню частину будинку пофарбуйте або обклейте папером, що імітує цегла, штукатурку, дерев'яні колоди або будь-який інший матеріал. Внутрішню частину можна обклеїти обрізками справжніх шпалер або декоративним папером. На стінах можна розвісити картинки або маленькі фотографії (якщо у вас є бажання і час, зробіть для них рамки). Можна навіть купити маленькі лампочки і провести в будиночок електрику.
  •  Після зовнішнього оздоблення будиночка займіться обстановкою. Тут вам послужать будь-які дрібниці: обрізки тканини (наприклад, на штори), сірникові коробки, пінопласт, дріт для меблів. З солоного тіста, глини або інших швидко застигають матеріалів можна зробити посуд. Якщо у вас немає часу або можливості займатися цим копіткою справою, то пошукайте всілякі дрібниці в магазинах - іграшкова меблі продається там набагато частіше, ніж лялькові будинки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-JBmmwWz9ik