Як зробити ідеальне фото.

З появою цифрових фотоапаратів будь-хто може створювати нескінченну кількість знімків на будь-яку тему. Однак здебільшого всі ці фотографії залишають бажати кращого, а перегляд сотень кадрів, зроблених вашим другом в який-небудь поїздці, часом стає справжнім випробуванням. А адже навчитися добре фотографувати не так уже й складно, потрібно лише дотримуватися ряду певних правил.
Інструкція
1
Перед початком фотографування обов'язково визначте, що саме у вашому майбутньому кадрі буде головним. Он та смішна собака, яка лежить під столом? В такому випадку зніміть її так, щоб глядач першим ділом звертав увагу саме на неї, а не на стіл. Наприклад, підійдіть ближче і зніміть її крупним планом. Шукайте завжди і скрізь правильний ракурс, навіть якщо для цього доведеться походити трохи навколо об'єкта. Дотримуйтесь правило «золотого перетину».
2
Ніколи не знімайте проти сонця. Найкращі знімки виходять, якщо сонце світить вам в спину або ззаду і збоку. Тоді пейзаж або особи друзів, яких ви знімаєте, будуть добре освітлені. Це правило потрібно дотримуватися навіть тоді, коли небо вкрите хмарами. А найкрасивіші знімки виходять в ті короткі періоди, коли сонце сходить або сідає.
3
Якщо ви знімаєте людей, то не обрізайте їм ступні, кисті, верхівку голови і т.д. Три найвигідніших варіанти - в повний зріст, по пояс або портретний знімок (голова). Ніколи не «обрізайте» людині руку по лікоть, ноги по коліно - створюється враження, що у вашої моделі насправді ампутували частину тіла.
4
Під час поїздок майже всі вважають, що обов'язково потрібно знятися на фоні якогось знаменитого об'єкта. Ейфелева вежа, Колізей, Кремль ... Людина відбігає якнайдалі від фотографа, щоб влізло все - і він, і об'єкт. В результаті зазвичай виходить, що людину не видно взагалі, а шуканий об'єкт наполовину обрізаний. Пошукайте інші ракурси. Наприклад, відійдіть від об'єкта подалі. Тоді можна буде вдало помістити в кадр і людини крупним планом, і ту саму Ейфелеву вежу, яка на великій відстані здається зовсім маленькою.