Як знищити мурашок в квартирі.

Незважаючи на свої малі розміри, домашні мурахи здатні доставити вам вельми великі неприємності. Квартирні мурахи всюдисущі, тому цілком можуть бути переносниками різних захворювань, забираючись у важкодоступні місця і псуючи ваші продукти. Мурахи облаштовують гнізда в побутовій техніці, що може послужити причиною короткого замикання приладів і виходу їх з ладу.
Вам знадобиться
  • «Діхлофос», мілкий від комах «Машенька» (або аналогічний), для отруйною приманки: 2 столових ложки м'ясного фаршу і 0,5 чайної ложки бури
Інструкція
1
Простежте, де саме пересуваються мурахи - так ви знайдете їх стежки. Швидше за все, доріжки виявляться вздовж плиток у ванній (тобто поблизу джерел води), в плінтусів і дверних косяків. Обробіть ці місця спеціальним дрібному типу «Машенька» або народними засобами, приготованими самостійно.
2
Зверніть увагу, що домашні мурахи люблять харчуватися м'ясом, особливо підгнилі, небайдужі вони і до консервованого корму для тварин. Намагайтеся не залишати миски для вихованців з їжею надовго. Утримуєте квартиру (особливо кухню) в чистоті. Мурахи обійдуть стороною ваше житло, якщо їм не буде чим поживитися.
3
Вступивши в боротьбу з комахами, враховуйте, що знищення лише робочих мурах не дасть потрібного ефекту. Матка, яка перебуває у гнізді, справить сотні таких же «роботяг» на заміну колишнім. Тому розумно почати з пошуків гнізда. Шукайте скрізь: за плінтусом, під плиткою, за шпалерами, в картонних коробках, під квітковими горщиками, в розетках і т.п. Не забувайте про стежки - вони ведуть до матки.
4
Знайшовши гніздо, окропити знахідку попередньо купленим «дихлофос». Мурахи загинуть протягом декількох хвилин.
5
Якщо гніздо знайдено і знищено, але мурахи продовжують з'являтися на вашій кухні, значить, є ще одне гніздо, або воно знаходиться за межами вашої квартири, наприклад, у сусідів. На жаль, щоб позбутися неприємних навал раз і назавжди, доведеться знищити всі гнізда в будівлі. Допоможе в цьому отрута, розставлена у вас в будинку. Робочі мурахи заберуть її і згодують матці в гнізді. Через кілька днів матка загине.
6
Один з ефективних рецептів народних засобів від домашніх мурах : змішайте 2 столових ложки м'ясного фаршу і 0,5 чайної ложки бури. Отриману суміш розкладіть в дрібну тару і розмістіть в місцях пересування комах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_OjZr31sQdI
Зверніть увагу
Розставляйте приманки з отрутою в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин.