Як малювати текстом.

Малювання фарбами або олівцями можна віднести в розряд класичних видів творчості, звичного для нас. Малювання текстом «підриває» все усталені уявлення, розвиває нестандартне мислення, розширює бачення світу. При цьому, малювати текстом дуже просто. Спробуйте цей спосіб, і вам гарантовані незвичайні відчуття!
Вам знадобиться
  • 1) Лист паперу
  • 2) Простий олівець
  • 3) Ластик
  • 4) Кольорові ручки.
Інструкція
1
Для початку виберіть образ того, що ви будете малювати. Це може бути рослина, тварина, предмет - що завгодно з навколишнього світу, або фантастичний образ. Якщо у вас зовсім не було досвіду в цій справі, почніть з найпростішого, щоб було мінімум ліній, а силует Перемалюйте або переведіть через скло з готовою картинки. Силуетні лінії малюються простим олівцем, щоб була можливість їх видалити.
2
Тепер переступайте до найцікавішого - заповнення контуру текстом . Текст можна взяти абсолютно будь-який. Це можуть бути вірші і афоризми, «Війна і мир» і байки Крилова. Можна розповісти історію про персонажа, який ви малюєте, а можна придумати цілий розповідь.
3
Зазвичай, після заповнення силуету, олівцеві лінії стираються. Тому придумайте, як їх показати текстом . Для цього міняйте напрям тексту, закругляйте його, або пишіть під кутом, закручуйте по спіралі. Пограйте розміром, типом і нахилом шрифту. Загалом, фантазуйте і експериментуйте.
Корисна порада
1) Писати бажано гелиевой ручкою, щоб при стирання олівця текст не розмазався. Вибирайте будь цвет2) Контури, намальовані олівцем, зазвичай в кінці роботи перуть. Але можна і поекспериментувати - обвести їх цим же кольором або другім.3) Малювання текстом дуже корисно для дітей. 4) Сьогодні розроблені комп'ютерні програми, які самі конвертують зображення в текст. Однак ефект від власне ручного створення текстового малюнка нічим не заміниш.