Як зробити картину з паперу.

Художники - великі майстри маніпуляцій з фарбами, формами і матеріалами, особливо з викидними. Якщо ви відчуваєте внутрішню необхідність створити щось і одночасно позбутися зайвої макулатури, запасіться фарбами, рамкою і зробіть картину з паперу.
Інструкція
1
На аркуші щільного картону, наприклад, на одній з площин коробки з-під взуття, намалюйте олівцем контури майбутнього малюнка: пейзаж, натюрморт, портрет, абстрактний орнамент. Уявіть подумки все це в кольорі.
2
Нарвіть стару папір на дрібні шматочки і розкладіть на кілька купок. Кожну купку окрасьте в певний колір, який збираєтеся використовувати в картині. Використовуйте фарбу гуаш або акварель.
3
Намажьте перший шматочок паперу з одного боку клеєм і прикладіть до картону. Так само поступите з іншими. Залежно від ідеї можете приклеювати папір повністю або тільки з одного (верхнього) краю. Наклеюйте квадратики один на одного або кладіть строго поруч, як у мозаїці. Чим дрібніше шматочки, тим яскравіше буде гра відтінків, тим виразніше переходи кольорів. Але робити таку картину буде складніше.
4
Закрийте картон повністю кольоровими квадратиками. Накрийте картину з паперу склом, вставте в рамку.