Як розбити жорсткий диск з даними.

Для більшості користувачів наявність кількох локальних дисків давно є нормою. Існує маса причин, по яких прийнято «розбивати» жорсткі диски на розділи. Це може бути бажання розмежувати вільне місце між всіма користувачами комп'ютера або ноутбука, а як і необхідність установки операційної системи на окремий розділ. Але іноді виникають ситуації, в яких потрібно додати розділ на жорсткому диску без його форматування і втрати інформації.
Вам знадобиться
  • Powerquest Partition Magic
  • Acronis
Інструкція
1
Виберіть програму, за допомогою якої ви будете ділити жорсткий диск. Краще використовувати Powerquest Partition Magic або Acronis. Перша програма найбільш адаптована під середньостатистичного користувача, а друга - більш функціональна.
2
Якщо ваш вибір припав на програму Powerquest Partition Magic, то після запуску відкрийте меню «Майстра» і перейдіть у вкладку «Створення розділу» або «Швидке створення розділу». Врахуйте, що новий розділ може бути створений тільки з вільної області одного з існуючих локальних дисків . У зв'язку з цим, заздалегідь подбайте про видалення непотрібної інформації.
3
Виберіть необхідний розмір і файлову систему нового розділу, вкажіть мітку тому (за бажанням). Завершіть роботу з майстром створення розділів. Натисніть кнопку «Старт» або «Застосувати». Її іконка виглядає як прапор з шахівницею на малюнку.