Як збільшити розмір іконок.

Іконки - від грецького «образ» - видиме відображення об'єкта на комп'ютері як файлу, так і папки. Збільшити їх розмір , як і визначити інші характеристики відображення, можна за допомогою налаштувань виду папки.
Інструкція
1
Відкрийте папку, в якій хочете збільшити розмір іконок. На порожньому місці в ній, не виділяючи вкладених папок або файлів, натисніть праву кнопку миші. В контекстному меню виберіть рядок «Вид».
2
Далі меню запропонує змінити вид іконок, вибравши зі списку: плитка, таблиця, список, дрібні значки, великі значки, величезні значки (у різних ОС можуть бути ще додаткові види або відсутній один з перерахованих). Поточний вид відзначений гуртком поруч з рядком.
3
Оберіть вид на одну або кілька позицій вище поточного виду, клацнувши по рядку лівою кнопкою миші. Вид значків одразу зміниться.
4
Цю ж операцію можна замінити на натискання клавіші Ctrl і кручення коліщатка мишки вгору. Розмір іконок зміниться в бік збільшення.
Зверніть увагу
Якщо загальні налаштування ОС подразумевают відображення папки за замовчуванням у вигляді дрібних значків, то вигляд кожної папки доведеться налаштовувати окремо.