Як розмістити свої фотки.

Фотохостинг - це сервіс в мережах інтернет, куди ви можете завантажити свої фотографії. Завантажені цифрові зображення ви можете надсилати електронною поштою, вставляти в анкети на різні сайти, не завантажуючи їх знову, а просто копіюючи посилання. Для того, щоб завантажити фотографії, вам необхідно зробити деякі операції.
Інструкція
1
Спочатку зареєструйтесь на сайті. Після завершення вам прийде на вказану електронну скриньку лист з активацією. Підтвердіть, перейшовши за посиланням.
2
Далі зайдіть на свою особисту сторінку на сайті за допомогою логіна і пароля.
3
Ви побачите зліва напис «Завантажити картинку», натисніть на неї. Перед вам повинно з'явитися поле, де необхідно буде вказати найменування зображення. Це дуже важливо!
4
Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібну вам фотографію. Спочатку перед вами з'явиться напис «Показати спочатку прев'ю», вам потрібно вибрати «Показати повний розмір».
5
Тепер починайте завантаження. Для цього клікніть на напис «Завантажити на сервер». Якщо ви все зробили вірно, то повинна відкритися панель з посиланням на дане зображення, а також спеціальним кодом для вставки фотографії на різні сайти.
Корисна порада
Якщо ви хочете завантажити одночасно кілька фотографій, то варто вибрати «мультизагрузка» і вибрати потрібні вам зображення.