Як провести дозвілля з дитиною.

В літній період, коли діти на канікулах, гостро постає питання організації їх дозвілля . Як організувати його таким чином, щоб він був приємний і вам і дітям? Ось декілька варіантів прекрасного спільного відпочинку.
Інструкція
1
Парки та водоеми.Самий простий варіант організації дозвілля на «кожен день» - це вихід зі звичного двору і району в парк. Прекрасно, якщо парк буде з водоймою. Діти дуже люблять воду. У парку з дитиною можна спостерігати за рослинами, може бути, навіть посадити своє власне дерево і доглядати за ним. Збирати листя дерев для гербарію або просто набрати великий букет польових квітів. Також ви можете запропонувати дитині взаємодії з тваринами - вашими власними, якщо в парку дозволено гуляти з ними або, наприклад, з качками, плаваючими в водоймах. Можна розповісти дитині про них, зацікавити, а пізніше навіть подарувати йому книжку про них, привчаючи не тільки до турботи про братів наших менших, а й до чтенію.Опасності: діти у відкритих водойм вимагають постійної уваги, так що розслабитися вам не вдасться, все час доведеться бути напоготові. Крім того, не дивлячись на запевнення епідеміологічних служб про те, що паркові зони обробляються, по поверненню додому все ж огляньте дитину на предмет укусу кліща.
2
Море і пляж.Жаркім річним днем можна відправитися на пляж. Не забудьте іграшки, формочки, відерця і совки. Все, що може стати в нагоді для того, щоб побудувати цілий дивовижний піщаний замок. Це допоможе розвинути у дитини просторову уяву і моторику пальців. Навчіть дитину плавати, це не тільки зміцнить його м'язи, зробити бадьорим, а й посилить імунітет. Можливо, дитині так сподобається це заняття, що в зимовий час він буде займатися плаванням в басейні, борючись зі сколіозної поставою, що спостерігається практично в абсолютної більшості детей.Опасності: у дітей трохи інший температурний режим, ніж у дорослих. Не залишайте дитину на сонці без головного убору. Обробляйте шкіру лосьйонами, що оберігають від опіків, і стежте за чадом під час купання.
3
Поход.Недорогой варіант для тих, хто володіє вільним часом і необхідним обладнанням - сходити в похід в передмісті. Для дітей це буде справжня пригода, повне таємниць і небезпек. А якщо ви ще й придумаєте якусь історію з картою скарбів, це буде дуже яскравим спогадом на все життя. Діти дуже люблять будувати маленькі будиночки і курені, ставити намети, готувати їжу на вогнищі. Не полінуйтеся, влаштуйте для дитини даний пріключеніе.Опасності: вирушаючи на природу, передбачте все необхідне. Обов'язково візьміть репелент від комарів, крейда від кліщів. Не довіряйте дітям самостійно робити небезпечні речі - рубати дрова або набирати воду з річки, розпалювати багаття контролюйте процес.
4
Виїзд за граніцу.Еслі ви можете собі дозволити всією сім'єю відпочити за кордоном, не упускайте свій шанс. Це прекрасна можливість не тільки насолодитися відпочинком у моря вдалині від усіх проблем і турбот, повністю присвятити час один одному, а й побачити нові країни, побувати на екскурсіях, попрактикувати іноземну мову. Такий відпочинок буде корисний як дітям, так і взрослим.Проводіте більше часу з дітьми, адже час і ваша любов - найцінніше, що ви можете їм дати!