Як розтягнути текст у word. розтягнути текст по ширині word.

Часом при оформленні документів виникає необхідність в розташуванні тексту таким чином, щоб візуально заповнити максимум простору аркуша при збереженні обсягу написаного. Для того щоб розтягнути текст у Word, в допомогу користувачеві виступає цілий арсенал засобів форматування.
Інструкція
1
Перший спосіб розтягнути текст у Word - зменшити відступи тексту з обох сторін. Йдеться про ширину рядків. Щоб розширити межі тексту , пересуньте відповідні бігунки вгорі на лінійці, яка б показала ширину робочої сторінки. При наведенні на них мишкою ви побачите спливаючі підказки: • Відступ першого рядка; • Відступ зліва; • Відступ справа.
2
Другий спосіб розтягнути текст у Word - розширити міжрядковий інтервал. Для цього виділіть весь текст або його частину, натисніть на нього правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть команду «Абзац». В центрі нового вікна налаштувань ви побачите поле «Інтервал». Заповніть значення спеціальних полів, і текст в документі розтягнеться по сторінці. В цьому ж вікні налаштувань можна вказати і величини відступу тексту , якщо з якихось причин пересування бігунків по лінійці не дало бажаного результату.
3
Третій спосіб розтягнути текст у Word - провести форматування самого шрифту таким чином, щоб він став ширше при збереженні колишнього розміру. Для цього виділіть текст, який потрібно розтягнути, через праву кнопку миші розкрийте список, що випадає команд і перейдіть в параметр «Шрифт». У вікні відкрийте вкладку «Інтервал». В параметрі з такою ж назвою виберіть «Розріджений» і, якщо потрібно, в полі поряд поставте конкретне значення розрідженості. Натисніть ОК.