Як зробити картинки з символів. створити що-небудь гарне.

Картинки з символів, вони ж псевдографіка, стали досить популярні останнім часом в соц.сетях і різноманітних форумах. Причина тому, ймовірно, бажання багатьох виділитися своїм постом або повідомленням.
Вам знадобиться
  • • Вихідний графічний файл
  • • Програма-генератор
Інструкція
1
А як? Для створення псевдографіки можна користуватися двома способами. Перший - складний - створення картинки вручну, другий - легкий і доступний кожному - створення зображення за допомогою спеціальних програм. У статті буде розглянуто другий спосіб, тому що він найбільш затребуваний, на відміну від першого. Адже створювати подібні шедеври вручну дано далеко не кожному, а от створити що-небудь отаке красиве з символів в спеціальній програмі здатні все.
2
Вибір программи.В мережі не так багато програм подібної спеціалізації. З популярних: ASCII Pic, PCX2ANSI, Warlock, FIGlet.Данние програми перетворять звичайний малюнок у форматі bmp або jpg (більшість працює тільки з першим) в текст. • В «Варлока» можливе створення малюнка з нуля (!), І взагалі WARLOCK Screen Editor є, мабуть, найпотужнішої програмою по роботі з псевдографікою. Вміє робити все, що тільки може знадобитися для створення і генерації псевдографіки. Знайти її на просторах Інтернету була задача не з легких. Але хто шукає ... як відомо. http://ascii-programs.narod.ru/warlock.html• ASCII Pic є однією з найпоширеніших програм подібного роду. Здатна перетворювати малюнки форматів jpg і bmp. Часто отримані зображення не відповідають прийнятим стандартами псевдографіки (вона ж ASCII арт). Ще один мінус програми полягає в тому, що вона генерує зображення попиксельно, тобто результат часто виходить дуже великим. http://www.izone.ru/graphics/utilities/ascii-pic-download.htm• FIGlet - програмка для створення красивих ASCII написів. Гнучко настроюється (колір, шрифт). Шрифти для неї легко подключаемості і численні (кілька сотень). Не вміє генерувати графіком, тільки написи. http://www.figlet.org/• PCX2ANSI dos-утиліта, яка успішно і швидко справляється зі своїми обов'язками - генерувати псевдографіку із зображень. Недолік, ймовірно, лише один - робота з командного рядка. http://ascii-programs.narod.ru/pcx2ansi.html
3
Сам процесс.Тут все залежить від обраної вами програми. Хоч усі вони і мають англомовний інтерфейс, розібратися може будь, все зрозуміло і незамисловато.Подгружаем в програму вихідне зображення і отримуємо результат у вигляді символів. Або ж створюємо зображення з нуля (див. Warlock).
Зверніть увагу
Програми, описані в статті, часто можуть не розпізнавати елементи зображення і виводити їх некоректно (зливати з іншими елементами, вибирати для їх відображення не ті символи). Даний дефект не так значущий для використання артів в повсякденних цілях. Якщо вже хочете створити справжній шедевр - вчіться створювати псевдографіку вручну.
Корисна порада
Істоти безліч вже готових ASCII арт шедеврів. Одна з найбільших колекцій тут: http://www.ascii-art.de/Так само існує напрямок ASCII арт відео, приклад: http://disappointment.com/randomacts/ascus/killbill/page01.htm
В соціальних мережах або форумах іноді можна побачити незвичайні картини або написи, зроблені з символів . Це мистецтво називається ASCII art і захоплює багатьох, адже кропітка праця художника видно неозброєним очам. Насправді все дуже просто і зробити такий рисунок може кожен з нас за допомогою комп'ютерної програми.
Вам знадобиться
  • Ascii Generator dotNET 0.9.6
  • Зображення
Інструкція
1
Підготуйте потрібне зображення, яке хочете отримати у вигляді символів , і відкрийте програму Ascii Generator dotNET 0.9.6. Після чого натисніть FileLoad Image і виберіть підготовлене зображення.
2
Ви можете самі налаштувати яскравість і контрастність на оригінальному зображенні, рухаючи повзунок праворуч внизу, або ж відразу на картинці з символів зліва в нижньому віконці гістограми. Таким чином ви відрегулюєте чіткість одержуваного зображення.
3
Також в робочому вікні зліва вгорі можна задати кількість символів по ширині або по висоті. У разі, якщо ви не впевнені в точній пропорційності, натисніть на хрестик між числовими значеннями, включивши функцію «Зберігати пропорції».
4
Якщо вам не подобається шрифт символів , ви можете самі змінити його стиль і розмір. Також можете працювати і з кольоровими зображеннями, тоді ваша картинка з символів буде кольоровий. Правда фон завжди однотонний - білий або чорний, а ось колір символів головного зображення можна вибрати за своїм бажанням.
5
Повністю закінчивши зображення, збережіть його в текстовому вигляді або ж у вигляді картинки. Для збереження у вигляді картинки, вам надається на вибір п'ять форматів - bmp, gif, jpeg, png і tif. Але якщо ви зберігаєте кольорове зображення, то вибирайте тільки rtf або html. Також ви можете і роздрукувати отриманий результат. Якщо ви хочете вставити текст вашого зображення в текстову форму форуму або ще куди-небудь, то збережіть в форматі txt. Потім просто відкрийте файл текстовим редактором і скопіюйте звістку текст з символів , і вставте в потрібну вам форму для відправки.
Зверніть увагу
Для роботи вибирайте чітке зображення, а зайві об'єкти з фону ображати заздалегідь, так як займете зайвий простір символами в робочій області програми, а значить більше за часом будете доводити зображення до потрібного результату.
Корисна порада
Існує кілька подібних програм, такі як ASCII Art Maker 1.71 або ASCII Art Studio 2.1.1. Ви можете скористатися ними, так як по функціоналу вони приблизно однакові. Якщо ж ви хочете самостійно малювати із символів, то пам'ятайте, що для створення зображень використовують моноширинних шрифти, тобто непропорційні, такі як Courier і Courier New. Але цей процес досить трудомісткий і довгий, так як кожен символ вам доведеться підставляти в ручну і зберігати всі пропорції майбутнього зображення.