Як зробити зуби білосніжними.

Білосніжна усмішка викликає захоплення, вона засліплює і притягує погляди. Як же домогтися такого результату і зробити зуби білосніжними? Для початку треба з'ясувати, чому рот не сяє білизною. Причин може бути багато: від різних захворювань зубів до банального нальоту, що найчастіше і трапляється.
Інструкція
1
Якщо наші зуби розглянути під мікроскопом, то виявиться, що поверхня у них зовсім не гладко, має нерівності, ось в них і скупчуються різні кольорові пігменти від червоного вина, чаю, кави та інших продуктів, які мають здатність забарвлювати зубну емаль. Що допоможе в цьому випадку? Навчіться правильно чистити зуби , приділяючи цій процедурі 3-5 хвилин по 2 рази на день. Використовуйте зубну щітку з м'якою або середньої щетиною, кілька разів на тиждень користуйтеся вибілювальної пастою, а після їжі і протягом дня застосовуйте зубні нитки і ополіскувачі для порожнини рота.
2
Скористайтеся професійним чищенням зубів у стоматолога. За допомогою ультразвуку віддалиться не тільки наліт, але і зубний камінь. Також, крім очищення ультразвуком, лікар може запропонувати чистку за допомогою спеціального апарату, який подає на зуби содово-сольовий розчин. Професійні процедури допоможуть повернути вам натуральний колір зубів.
3
У багатьох людей природний колір зубної емалі не білий, а сіруватий або жовтуватий. В цьому випадку може допомогти відбілювання в домашніх умовах. Нанесіть на зуби спеціальний лак, він моментально відбілити їх, але дія триватиме один день. Особливий гель допоможе відбілити зуби на кілька тонів, застосовуйте його впродовж двох тижнів, завдаючи на дві хвилини. Відбілюючі смужки здатні освітлити зуби на 5 тонів, вони також допоможуть прибрати темні плями. Самим же радикальним способом домашнього відбілювання є застосування кап, які можуть поліпшити колір зубів на 7 і більше тонів, але перед їх використанням проконсультуйтеся у стоматолога, так як неправильно підібрані капи здатні пошкодити ясна.
4
Відбілювання можна зробити не вдома, а у лікаря. Тут вам запропонують декілька способів: хімічне, лазерне і фотовибілювання. Будь-який з цих методів принесе бажаний результат, але найбезпечнішим вважається лазерне відбілювання, однак воно дуже дороге.
Зверніть увагу
Вибираючи той чи інший спосіб відбілювання зубів, слід пам'ятати, що це процедура має ряд протипоказань і робить негативний вплив на емаль зубів. Професійна ж чистка є необхідністю, стоматологи рекомендують проходити її раз на півроку.