Як розводити масляні фарби.

Масляні фарби широко застосовуються в будівництві. Вони відносно недорогі, а також досить швидко висихають. Найчастіше їх використовують при фарбуванні стін і дахів, а ось фарбувати підлоги і стелі олійною фарбою не рекомендують. Справа в тому, що масла, що входять до їх складу, не дають циркулювати повітрю і випаровуватися волозі. Існує два види олійною фарби : рідка і густотертая. Якщо перша фарба практично відразу готова до роботи, то другу треба спочатку розвести.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб розвести масляну фарбу вам знадобиться: ємність, оліфа, досить довга палиця, а також часте сито.
Інструкція
1
Помістіть необхідно кількість фарби в ємність і додайте туди невелику кількість оліфи. Повільно розмішайте фарбу.
2
Тепер, помішуючи, продовжуйте додавати оліфу доти, поки фарба не досягне необхідної вам густоти. Після цього перешкодьте фарбу ще 5-10 хвилин.
3
Далі пропустіть фарбу через часте сито. Будьте уважні, не залишайте сгустков.Такая фарба буде рівніше лягати і краще розтікатися по поверхні.
Зверніть увагу
При фарбуванні олійними фарбами можна використовувати як валики і кисті, так і спеціальні розпилювачі. Ніколи не наносите фарбу товстим шаром. Обов'язково почекайте, коли фарба остаточно висохне перед тим, як покривати виріб другим шаром.
Корисна порада
У живописі також використовуються спеціальні масляні фарби. При їх виробництві використовується льняне масло. Для того, щоб їх розбавити необхідно використовувати розчинники, які не залишають жирних слідів. Крім цього, необхідно бути максимально обережним при розведенні фарб. Іноді розбавлений барвник, що має в складі занадто мало масла, просто не може прилипнути до попереднього шару.