Як зробити рафінована олія. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Рафінація - це, по суті, очистка масла від шкідливих речовин, які, накопичуючись в організмі, можуть викликати найрізноманітніші недуги. Тому рафінувати рослинні масла важливо в цілях порятунку від деяких хвороб. Під час рафінації масло втрачає оригінальний запах і частина корисних речовин, але ця втрата незначна, і по харчовій цінності рафінована і нерафінована масло приблизно однакові.
Інструкція
1
Рафінація масла вчиняється в кілька етапів. В першу чергу відбувається гідратація: з масла усувають слизові та білкові речовини, які псують його смак. Потім, на стадії нейтралізації, масло втрачає важкі метали і пестициди. Після йде відбілювання: масло довго фільтрують, очищаючи від баластних речовин: фосфатидів, воску і фарбувальних компонентів каротиноїдів.
2
Якщо після очищення масло проходить ще й дезодорування, а також виморожування залишків рослинного воску, то воно стає прозорим і повністю втрачає свої первинні смак і запах. Недезодорірованное рафінована масло більш ароматно.
3
Рафіновані масла різних сортів за смаком і кольором дуже схожі, тому рафінована масло часто підробляють: соняшникова, кукурудзяна або оливкова масло можуть розбавити більш дешевими і менш корисними ріпаковим , соєвим або бавовняним. Всі ці масла легко змішуються. Визначити фальсифікацію можна тільки в спеціальній лабораторії. Тому краще купувати рафінована масло від відомих, давно зарекомендували себе.
Зверніть увагу
Термін зберігання рафінованої олії - один рік.
Корисна порада
На думку дієтологів, найкращі способи застосування рафінованої олії - жарка і випічка. При цьому масло не можна перегрівати, тобто доводити до появи над поверхнею киплячій рідини димку (це сигнал про те, що температурний режим порушений, і в їжі почали утворюватися токсичні сполуки). Також шкідливо використовувати масло вдруге.