Як пропалити образ.

Програм, які створюють образи дисків, досить багато. Так само як і програм, які імітують наявність CD і DVD-приводів в системі, які дозволяють запускати наявні образи з жорсткого диска. Однак це не завжди буває зручно. Наприклад, у випадках, коли потрібно пропалити образ установочного системного диска і інсталювати програми під час завантаження комп'ютера з приводу.
Інструкція
1
Щоб пропалити образ на диск, вам знадобляться спеціальні програми для роботи з оптичними носіями. Таких програм відомо чимало: AmoK CD/DVD Burning, CDBurnerXP, aBurner, Ashampoo Burning Studio, комплекс Nero BurnLite та інші. Якщо подібної програми у вас в системі не встановлено, скачайте і інсталюйте її. Далі описується, як пропалити образ, на прикладі двох популярних рішень: Nero і Ashampoo Burning Studio.
2
Запустивши Ashampoo Burning Studio, ви побачите головне вікно, в лівій частині якого перераховані основні функції і можливості програми. Щоб пропалити образ, вставте в привід підходящий диск і виберіть команду «Створити/записати образ диска» - «Записати диск з образу диска». Натиснувши в наступному вікні кнопку «Обзор», вкажіть місце розташування файлу образу. Вкажіть інші параметри пропалювання, при необхідності очистіть вставлений в привід диск і почніть запис.
3
Найбільш простий спосіб пропалити образ, використовуючи продукти з комплекту Nero, - запустити програму в інтуїтивному інтерфейсі StartSmart. В порівнянні з рішенням від Ashampoo в ній трохи більше попередніх налаштувань. Вкажіть тип використовуваного диска (CD/DVD), в візуальному меню перейдіть на вкладку «Копіювати» і виберіть завдання «Записати образ на диск». Вкажіть місце розташування файлу образу, виберіть швидкість запису, вставте відповідний носій і дайте команду програмі для початку запису.