Як зробити іграшки для кошеняти. Як зробити іграшкові гроші відео.

Ваш кошеня ще зовсім маленький і вимагає постійної уваги. Щоб якось розважити вихованця, можна зробити іграшки своїми руками. Це зовсім не складно, виготовлення не займе у вас багато часу.
Інструкція
1
Найулюбленіше розвага для маленьких кошенят - ігри з бантиком. Але бантик потрібен спеціальний, шурхотить. Зробити його дуже просто. Візьміть газету або аркуш формату А4. Складіть його навпіл. Потім зробіть з аркуша "гармошку". Посередині перев'яжіть довгою мотузкою. Іграшка готова. Прикріпіть її до дверної ручки так, щоб бантик трохи не діставав до підлоги. Кошеня буде з задоволенням бавитися з цієї дрібничкою.
2
Можна трохи вдосконалити цю іграшку, щоб доставити вашому вихованцеві ще більше задоволення. Прив'язуючи бантик до мотузки, залиште кінчик довжиною сантиметрів 10-15. Нанизуйте на нього намистини різного розміру. Можна використовувати так само коробочки, що знаходяться всередині шоколадних яєць (в них зберігаються іграшки). Намистини будуть гриміти по підлозі, і ваш кошеня буде в повному захваті.
3
Кішки - хижаки і дуже люблять промишляти здобич. Пограйте з вашим улюбленцем в мисливця і жертву. Жертвою будете, звичайно ж, ви. А точніше, ожила у вас в руках спеціальна іграшка. Вам знадобиться: прутик чи паличка довжиною 30-50 см, півнячі пір'я або шматочки хутра. Міцно прив'яжіть хутро або пір'їнки до кінчика прутика. Поводите перед носом кошеня. Сховайтеся за кут або за шафу, залишивши зовні тільки уявну здобич. Нехай ваш вихованець відчує себе справжнім хижим звіром.
4
З тих же коробочок для іграшок, добутих з шоколадних яєць, можна зробити прекрасну брязкальце для кошеняти. Покладіть всередину бусинки, гаечки або гвинтики. Киньте іграшку на підлогу. Ваш вихованець буде ганяти її з кутка в куток як справдешній футболіст. Або дайте малюкові клубок вовни, нехай покатає його по квартирі. Тільки не забудьте потім виплутати пустуна з купи ниток.
5
Якщо дозволяє покриття на підлозі, можна влаштувати для кошеняти риболовлю. Налийте в тазик води і накидайте туди маленькі шматочки пінопласту, квадратики щільного картону, сірникові коробки. Посадіть пухнастого риболова у ємності з водою. Покажіть приклад, як потрібно витягувати предмети з води. Ваш вихованець з задоволенням підтримає цю забаву.
6
Кошенята, часом, вимагають стільки ж уваги, як і маленькі діти. Не відмовляйте ж їм у цьому. Пограйте з вашим улюбленцем, погладьте його, приголубте. Повірте, це принесе задоволення вам обом.
Зверніть увагу
поводженні з грошима дітей вчити, звичайно, потрібно. Але краще починати навчання саме з дитячих грошей - вивчити номінали, якими купюрами можна скласти 10, 20, 50, 100 «грошиків», як їх зберігати (Не зім'яті в кишені, а в гаманці) і пр. Дитячі (іграшкові) паперові гроші для ігор в магазин, монополію і пр. номіналом 1, 5, 10, 50, 100, 200, 500 і 1000 грошиків.
Корисна порада
Іграшкові гроші - досить специфічна атрибутика для ігор, але зовсім необхідна дітям! В повсякденному житті малюк постійно стикається з тим, що його батьки платять за щось гроші, купують, продають. Але якщо з справжніми грошима грати не прийнято, як же їм самим тоді платити за покупку в іграшковому магазині, кафе або набувати «навмисності» квитки на літак?