Як зробити двері в баню. зробити двері для парилки.

Досить багато людей мріє про лазню на своїй ділянці. Однак потрібно не тільки побудувати баню , але і добре її облаштувати. Велику увагу потрібно приділити двері. Двері для лазні можна зробити своїми руками. Начебто виготовити двері не складно, але ця діяльність має багато тонкощів, які потрібно обов'язково врахувати.
Інструкція
1
Для кращого утримання тепла в лазні потрібно робити двері невеликих розмірів. Двері для лазні повинна бути значно менше, ніж двері для житлового приміщення. Притолоку потрібно розташовувати на рівні 150 сантиметрів від підлоги, в деяких випадках і нижче. Поріг повинен мати висоту більше 15 сантиметрів, а відстань від косяка до косяка має бути близько 70 сантиметрів. Для лазні добре підходять одностулкові двері, які відкриваються назовні. Між парилкою і мийним приміщенням потрібно робити двері без порога. Відстань від краю дверей до підлоги повинна бути приблизно 5 сантиметрів.
2
Двері для лазні виготовляється з дощок. Їх потрібно збити в один шар. Зовні обов'язково робиться теплоізоляційна оббивка. Для оббивки добре підходить пінопласт, вата, клоччя, повсть, рогожа та інше. Теплоізоляційний шар потрібно покрити дерматином і зафіксувати фанерою. Також для фіксації добре підходить пластик і листи ДВП.
3
По краях оббивки кріпимо утепляючий валик. Для валика найкраще підходить тонкий повсть. Далі займаємося захистом дверей від впливу пари. Добре для захисту підходить оліфа. Щоб не було руйнівної на двері, внутрішню її поверхню обшивають особливої вологостійкою фанерою. Дана фанера продається практично в кожному будівельному магазині.
4
Банні двері можна робити з двох дерев'яних рам. В цьому випадку простір між ними необхідно заповнювати легким теплоізоляційним матеріалом. Пароізоляційним шаром потрібно захистити поверхню, на яку постійно впливають пари. Поверх даного шару можна прибити тонкі дошки. Двері обов'язково потрібно відрегулювати. Після регулювання вона буде щільно прилягати до косяків і до порога.