Як розпізнати рослина.

Розведення домашніх квітів - це не тільки банальне хобі по типу збирання марок або керамічних слоників. Квіти облагороджують обстановку в будинку, створюють затишок і особливий настрій. Догляд за кімнатними рослинами відволікає нас від буденних проблем. Деякі рослини крім естетичного задоволення здатні приносити і дієву користь: очищати повітря від токсичних речовин і мікробів, поглинати нікотин, захищають від електромагнітного випромінювання і так далі.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили купити квітку самостійно, то обов'язково у всіх подробицях розпитайте про його характеристики у продавця. Продавці в сучасних квіткових магазинах в стані проконсультувати вас про всі тонкощі рослини, способів догляду за ним і так далі.
2
Якщо квітка з'явився у вас зовсім негадано у вигляді подарунка, а з усіх кольорів ви знаєте тільки, як виглядають ромашки і братки, не впадайте у відчай: на дні горщика, швидше за все, приклеєна етикетка з назвою рослини. Так роблять у всіх фірмових квіткових магазинах.
3
Якщо і такий немає, то скористайтеся інтернетом. У всесвітній павутині зареєстровано велику кількість інтернет-форумів з квітковою тематикою, де, поставивши запитання у професіоналів-разводчіков, ви отримаєте короткий або повну відповідь про своє рослині. Попередньо на форумі опишіть квітка або, ще краще, вистелете його зображення.
4
Поки ви ворожите з назвою квітки, не перестарайтеся з поливанням. Поливайте квітка помірно і не ставте горщик під прямі сонячні промені.