Як розвинути в собі фотографічну пам'ять.

Кожна людина за своє життя величезну кількість раз стикався з такою проблемою як забудькуватість. Іноді ми не можемо згадати людину, хоча його обличчя нам смутно знайоме, втрачаємо ключі, мобільники та пульти від телевізора. Для економії сил і розвитку особистості були придумані спеціальні методики, які дозволяють істотно поліпшити фотографічну пам'ять . Отже, для того щоб розвинути зорову пам'ять , вам потрібно виконувати такі вправи.
Інструкція
1
Безперервне наблюденіе.В протягом 5 хвилин ретельно розглядайте будь-який предмет (наприклад, сірникову коробку, олівець, монетку і т.д.). При цьому ви можете моргати, але ні в якому разі не відводите погляд. Оглядайте об'єкт вздовж і поперек, знаходите все нові дрібні деталі і властивості. Виконувати цю вправу слід до того моменту, поки увага не буде легко концентрувати й утримувати на предметі.
2
Ритмічне наблюденіе.Возьміте будь-який предмет і сфокусуйтеся на ньому. Дихання має бути спокійним. На видиху закривайте очі і періть образ предмета в уяві. На вдиху відкрийте очі і знову вивчайте річ. Необхідно зробити як мінімум 50 підходів. Потім навпаки: на видиху - спостереження, на вдиху - стирання.
3
Уявне віденіе.Непреривно дивіться на будь-який предмет протягом 4 хвилин. Потім закрийте очі і спробуйте уявити зоровий образ предмета в деталях. Відкривши очі, порівнюйте образ в голові з оригіналом. Повторюйте дану вправу як мінімум 5-10 разів. Спершу образ буде схожий на розмитий силует, але з часом ви досягнете виразного внутрішнього бачення. З нескладних об'єктів переходите до детальніших, а потім до великих картинам і текстам.
4
Внутрішній відеоскоп.В протягом хвилини дивіться на один предмет (наприклад, монетку), потім на другий предмет (наприклад, стакан). Закривши очі, спробуйте поєднати монетку і стакан. Накладення може бути і подвійним, і потрійним.
Людська пам'ять розвивається до 25 років, потім настає стабільний період. Після 50 років дана функція починає згасати. З віком пам'ять може погіршитися на 25-40%, але кожна людина має свої індивідуальні відмінності. Якщо ви будете постійно тренувати свій розум, то ви збережете відмінну пам'ять до глибокої старості. Розвинути можливості вашої пам'яті досить легко, все, що вам потрібно - слідувати даної інструкції.
Інструкція
1
Тренуйте свою увагу. Увага і пам'ять тісно взаємопов'язані, адже ми запам'ятовуємо лише те, що ретельно вивчили. Тому гарне увагу вкрай необхідно для розвитку вашої пам'яті. Ви можете тренувати увагу за допомогою багатьох способів, наприклад, порахуйте, скільки будинків з зеленим дахом ви бачили під час прогулянки або скільки разів ваш співрозмовник сказав одну і ту ж саму фразу. Також існує досить багато ігор, які розвивають увагу, наприклад, «Знайди 10 відмінностей». В таких іграх ваш мозок концентрується на дрібних деталях і звикає до активної роботи в будь-яких ситуаціях.
2
Спробуйте використовувати різні види пам'яті. Для того щоб розвинути пам'ять , необхідно використовувати всі види пам'яті одночасно. Існує три види пам'яті: зорова, слухова і моторна. Тому, якщо ви намагаєтеся завчити будь-якої текст, то спробуйте спочатку переписати його, при цьому промовляючи слова вголос. В цьому випадку ви задієте зорову, моторну і слухову пам'ять . Щодня запам'ятовуючи по 20 пропозицій в день, ви істотно поліпшите свою пам'ять .
3
Комбінуйте різні види роботи. При запам'ятовуванні ми сильно навантажуємо свій мозок. Тому дану навантаження ви можете полегшити, виконуючи різні фізичні вправи. Буде набагато легше запам'ятати сторінку конспекту, якщо ви в цей час будете виконувати присідання або будь-які інші вправи.
4
Найкраще впливають на пам'ять щоденні вправи перед сном і вранці. Спробуйте кілька разів порахувати від ста до одиниці, коли це стане легким для вас, переходите до наступного. Наприклад, переказуйте алфавіт навпаки, потім цілі слова. Через місяць ви значно поліпшите свою пам'ять .