Як отримати дисконтну карту.

Дисконтні картки стали давно звичні російським покупцям. Практично будь-яка велика торгова мережа надає можливість своїм клієнтам отримати дисконтну карту, вигода якої очевидна для обох сторін: покупець отримує можливість економити при покупках, причому часто дуже істотні суми, а продавець отримує лояльного клієнта, що робить покупки саме у нього частіше і регулярніше.

Правила отримання дисконтних карт і нарахування знижок і всіляких бонусів по ним свої у кожної торгової мережі.

  1. Мережа гіпермаркетів «Окей». Дисконтна карта дає суттєві переваги, дозволяючи купувати цілий ряд товарів зі значними знижками, нерідко досягають 30%, а іноді і вище. Перелік товарів, по яких надаються знижки, публікується в спеціальному каталозі, який можна безкоштовно отримати в будь-якому магазині «Окей». Дисконтну карту можна просто купити на касі, її вартість всього 55 рублів.
  2. Мережа магазинів спортивного одягу та спорттоварів «Спортмастер». Дисконтна карта дозволяє накопичувати бонуси, які нараховуються за кожну покупку (крім товарів за різними акціями, на які ціни знижені). Надалі бонуси можна використовувати для часткової оплати нових покупок. Дисконтна карта видається кожному, хто скоїв будь-яку покупку на суму від 1500 рублів.
  3. Мережа магазинів Л'Етуаль. Знижки за дисконтними картками різного типу складуть від 10% до 25%, причому карта діє і при покупках в інтернет-магазині компанії. Дисконтна карта видається при покупці на суму від 399 рублів.
  4. Мережа магазинів «Дитячий світ». Відомий бренд дитячих товарів надає держателям дисконтних карт можливість не тільки отримувати знижки, але і отримувати персональні пропозиції і брати участь в ексклюзивних акціях. Щоб отримати дисконтну карту потрібно придбати товарів на 1500 рублів протягом одного дня (можна в різний час і в різних магазинах мережі).
  5. Компанія Present Show, що спеціалізується на послузі «Пригода в подарунок». Дисконтна карта дозволяє отримати знижку на товари і водночас є накопичувальною. Для її отримання досить замовити два «пригоди в подарунок», або зробити повторну покупку.

Про те, як отримати і використовувати дисконтну карту інших мереж слід поцікавитися в інформаційному центрі або у продавців будь-якого з магазинів цікавить вас компанії.